Dekor Düğün Salonu

E-posta Gönder

Dekor Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Dekor Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Dekor Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Dekor Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Dekor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Dekor Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Dekor Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Dekor Düğün Salonu Hakkında

Babadan oğula 1997 yılından beri Çerkezköy Dekor Düğün Salonu adresinde çiftlerimizin özel anlarına şahitlik ediyoruz!

Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı sırası ile gerçekleştiriyoruz. Her organizasyonunuz için ayrı konseptler ve tarzlarda hazırlıklar yapıyoruz. Bütün bu organizasyonlar içinde belki de en çok çalışma gerektiren ve farklı konsept seçeneklerine sahip olan kına gecesi organizasyonları oluyor. Bu yüzden profesyonel ekibimiz ile birlikte ve organizasyon sorumlumuzun da desteğiyle detaylı bir çalışma yapmamız gerekiyor.

Konuklarınızın masalarını çeşitli aksesuarlar ve sade, kendinden işlemeli beyaz örtüler ile süslüyoruz. Sade tercihlerin her konsepte uyuyabileceğini referans alıyoruz. Sandalye giydirmelerimizde ise konseptinize uygun renklendirmeler yapabiliyoruz.

Geceniz için en önemli olacak alan ise kına töreninin gerçekleşeceği kına köşeniz! Bu köşede kına tahtı ve cibinliği ile şık bir tasarım yapıyoruz. Işıltılı minderler ve cibinliğinizin üzerine beyaz çiçek detayları ile süslemeler yapıyoruz. Ayrıca kına töreni esnasında ihtiyacınız olacak kına sehpası, kına tepsisi gibi özel aksesuarları da sizin için temin ediyoruz. Ekstra ihtiyaçlarınız dahilinde ise çözüm ortaklarımız ile iletişime geçebiliyoruz.

Taht ve cibinlik seçimlerinizde ise farklı renk ve model seçenekleri sunabiliyoruz. Mesela mor renkte taht ve cibinlik tercih edebiliyoruz süslemeleri gümüş rengi aksesuarlar ile yapabiliyoruz. Bir diğer alternatif olarak da kırmızı altın rengi işlemeli taht ve arka fonda sade beyaz bir tül perde kullanabiliyoruz.

Kına ikramları ile konuklarınızın ağzını tatlandırıyor ve gece boyunca kesintisiz eğlence için de müzisyenlerimiz ile keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz...

Siz de Çerkezköy kına mekanları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz Dekor Düğün Salonu ile iletişime geçmeden karar vermeyin deriz! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al seçeneği ile tercihleriniz doğrultusunda fiyat teklifleri almak...

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  GOP Mah Fatih Cad No:15/5 Çerkezköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dekor Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.