Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Tekirdağ

Değirmenaltı Bahçe Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Hakkında

2009 yılından beri Değirmenaltı Bahçe Restaurant olarak faaliyet gösteriyoruz. Üstelik 10 yıldır her geçen gün yenilenen ve yüksek kalitede hizmet sunarak mutfağımızda hijyen ve gıda güvenilirliği garantisi de veriyoruz.

Tarzı, konsepti, sunduğu hizmet kalitesi ve canlı müzik geceleri ile Değirmenaltı Bahçe Restaurant Tekirdağ’da eğlencenin tek adresi oluyor…

Üstelik bütün bu hizmetlerimizden özel organizasyonlarınızda da faydalanabilirsiniz. Düğün, nişan, nikah, iş toplantısı ve kına gecesi organizasyonlarınızda kır düğünü konsepti de yaratabiliriz. Kapalı alanımızda ve bahçemizde toplamda 600 kişilik davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Salonumuz kış aylarında yemekleriniz ve eğlenceleriniz için uygun bir ortam oluyor. Yaz aylarında ise bahçemiz kır düğünü organizasyonları için bir marka haline geliyor.

Kına konseptlerinize uygun masa örtüleri ve şamdanlar ile dekore ediyoruz salonumuzu. Tiffany sandalyelerinizi de sade ve şık bir tercih olarak belirliyoruz. Kına masası ve kına tahtı köşesini de sahnenin hemen yanına dans pistinin karşısına hazırlıyoruz. Kına töreninizi bütün konularını izleyebilsin diye barkovizyon yayını da yapabiliyoruz. Arzu ederseniz hoş anılarımızıdan oluşan bir slayt gösterisi de tercih edebilirsiniz.

Geleneksel bir kına organizasyonu tercih etmeyen çiftlerimiz için ise kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenleyebiliriz. Yakın dostlarınız ve nedimeleriniz ile doyasıya eğleneceğiniz bu özel gecede tamamen sizin için tasarlanmış bir gece ve konsept düzenliyoruz üstelik...

Gecenizi daha özel kılmak için menü seçenekleriniz için özel lezzetler hazırlıyoruz. Menülerimizde bulunan eşsiz tatlar özel lezzetler oluşturulmak adına aşçılarımızın tariflerinden seçiliyor.

Orkestramız ise sizin tarzınız olan müzikleri solistimiz veya djimiz ile bir repertuar tercih edebilirler. Belki de kına ritüellerini tamamlamak için geleneksel kına müzikleri de ekleyebilirler...

Eğer siz de Değirmenaltı Bahçe Restaurant ile eglencenin adresinde olmak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Değirmenaltı Mahallesi. Narçiçeği Sok. No: 5 Merkez / Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Değirmenaltı Bahçe Restaurant Yol Haritası

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Düğün Yorumları (1)

Reyhan

Düğün Tarihi: 18.10.2014

Nişan ,kına ve düğün hepsini aynı mekanda gerçekleştiridik . Memnuniyetimizi buradan anlamıssınızdır zaten . Organizasyonu diğer lükse mekanlara göre daha güzeldi zaten öle bir organizatörü vardıki mekanın ilgisine hayran kaldık . Yemekleri çok süperdi. Tavsiye ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.