Değirmenaltı Bahçe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Değirmenaltı Bahçe Restaurant
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Değirmenaltı Bahçe Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Değirmenaltı Bahçe Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Hakkında

2009 yılından beri Değirmenaltı Bahçe Restaurant olarak faaliyet gösteriyoruz. Üstelik 10 yıldır her geçen gün yenilenen ve yüksek kalitede hizmet sunarak mutfağımızda hijyen ve gıda güvenilirliği garantisi de veriyoruz.

Tarzı, konsepti, sunduğu hizmet kalitesi ve canlı müzik geceleri ile Değirmenaltı Bahçe Restaurant Tekirdağ’da eğlencenin tek adresi oluyor…

Üstelik bütün bu hizmetlerimizden özel organizasyonlarınızda da faydalanabilirsiniz. Düğün, nişan, nikah, iş toplantısı ve kına gecesi organizasyonlarınızda kır düğünü konsepti de yaratabiliriz. Kapalı alanımızda ve bahçemizde toplamda 600 kişilik davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Salonumuz kış aylarında yemekleriniz ve eğlenceleriniz için uygun bir ortam oluyor. Yaz aylarında ise bahçemiz kır düğünü organizasyonları için bir marka haline geliyor.

Kına konseptlerinize uygun masa örtüleri ve şamdanlar ile dekore ediyoruz salonumuzu. Tiffany sandalyelerinizi de sade ve şık bir tercih olarak belirliyoruz. Kına masası ve kına tahtı köşesini de sahnenin hemen yanına dans pistinin karşısına hazırlıyoruz. Kına töreninizi bütün konularını izleyebilsin diye barkovizyon yayını da yapabiliyoruz. Arzu ederseniz hoş anılarımızıdan oluşan bir slayt gösterisi de tercih edebilirsiniz.

Geleneksel bir kına organizasyonu tercih etmeyen çiftlerimiz için ise kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenleyebiliriz. Yakın dostlarınız ve nedimeleriniz ile doyasıya eğleneceğiniz bu özel gecede tamamen sizin için tasarlanmış bir gece ve konsept düzenliyoruz üstelik...

Gecenizi daha özel kılmak için menü seçenekleriniz için özel lezzetler hazırlıyoruz. Menülerimizde bulunan eşsiz tatlar özel lezzetler oluşturulmak adına aşçılarımızın tariflerinden seçiliyor.

Orkestramız ise sizin tarzınız olan müzikleri solistimiz veya djimiz ile bir repertuar tercih edebilirler. Belki de kına ritüellerini tamamlamak için geleneksel kına müzikleri de ekleyebilirler...

Eğer siz de Değirmenaltı Bahçe Restaurant ile eglencenin adresinde olmak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Değirmenaltı Mahallesi. Narçiçeği Sok. No: 5 Merkez / Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Değirmenaltı Bahçe Restaurant Yol Haritası

Değirmenaltı Bahçe Restaurant Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Reyhan

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Nişan ,kına ve düğün hepsini aynı mekanda gerçekleştiridik . Memnuniyetimizi buradan anlamıssınızdır zaten . Organizasyonu diğer lükse mekanlara göre daha güzeldi zaten öle bir organizatörü vardıki mekanın ilgisine hayran kaldık . Yemekleri çok süperdi. Tavsiye ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.