Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Kefi Beach Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kefi Beach Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Kefi Beach Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kefi Beach Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kefi Beach Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Kefi Beach Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kefi Beach Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Kefi Beach Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kefi Beach Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kefi Beach Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kefi Beach Kır Düğünü Hakkında

2013 yılının yaz sezonunda açtığımız ve faaliyetimize başladığımız mekânımız ile halen hizmet vermeye devam ediyoruz. Bodrum’un en güzel ve özel yerlerinden biri olan Ortakent’te muazzam Yahşi sahilinde bulunuyoruz. Kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile en iyisini elde etmek ve misafirlerimize sunmak için durmadan çalışıyoruz. Bu sayede şimdiye kadar her zaman başarı elde ettik ve yıllar içerisinde hem tanınırlığımızı ve hem de tercih edilirliğimizi arttırdık. Bu nu da çok çalışmamızın yanı sıra doğru insanlarla çalışmamıza borçluyuz. Kendimize işinin uzmanı ve deneyimli ekip arkadaşları bulduk ve kadromuza kazandırdık. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan personel, bu işin sırrıdır.

Gelelim çok sevdiğimiz mekânımızda verdiğimiz hizmetlere. Kefi Beach Bodrum’da günlük olarak su sporları, beach ve restoran faaliyetleri dışında bir de sezonda grup etkinlikleri yapıyor. Düğün, nişan, kına gecesi, bekârlığa veda gibi özel gün ve geceler için toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Bu etkinliklerin yapılabildiği ve farklı özelliklere sahip üç ayrı alanımız bulunuyor.

Dilerseniz ilk en büyük kapasiteli alanımızdan söz edelim. Oturmalı düzende yaklaşık 300, kokteyl düzeninde ise 400 kişiyi ağırlayabildiğimiz ve kır etkinlikleri yaptığımız 1.000 metre karelik bir alan burası. En yakınlarınızın neredeyse tamamını çağırabildiğiniz büyük bir organizasyon için oldukça uygun bir ortam. Üstelik tamamen doğal çimden oluşuyor ve etrafında yemyeşil ağaçlar uzanıyor.

Bir diğer alanımız ise 100 metre uzunluğundaki kumsalımız. Burada kusursuz bir plaj organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Zira hem kumsal hem de geniş iskelemiz var ve bu alanların her ikisini de değerlendirebilirsiniz. Son alanımız ise 150 kişi kapasiteli şık restoranımız ve burası da lezzetli yemekler eşliğinde en güzel kutlamalar için oldukça uygun.

Eğer kına gecesi organizasyonu için bu tarz bir yer arıyorsanız yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hortma Caddesi, Ortakent, Bodrum / Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Kefi Beach Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.