• Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ga'u Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ga'u Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Ga'u Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ga'u Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ga'u Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ga'u Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ga'u Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ga'u Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ga'u Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ga'u Restaurant Hakkında

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz özel bir geceyi Ga'u Restaurantta vaat ediyoruz!

Her gece farklı bir konsept ile konuklarını ağırlayan Ga'u Bodrum’da özel davetlerinizi de tasarlıyor. Organizasyon sorumlumuz hayallerinizi bir de sizden dinlemek için konseptiniz hakkında görüşmeler talep ediyor. Görüşmeler ile bekarlığa veda partinizin konseptleri belirleniyor! Ekibimizde yapılan görev paylaşımı ile de hazırlıklara başlıyoruz.

Şık tasarımı ile dikkat çeken açık ve kapalı alanlarımızda mevsime göre ya da davetli sayınıza göre bir masa düzeni oluşturuyoruz. Kahve rengi tonları ile dekore edilmiş antik yapısı ile dikkat çeken restoranımızda eşsiz aksesuarlar ile süslemeler kullanıyoruz Sunum ve servis tabaklarımızdan masa dekorlarına kadar her aksesuarımız antika ya da antik desenli olarak tercih ediyoruz. Özel mumluklar, yine kahve rengi tonlarında ve yardımcı bir renk tercihi ile runnerlar da kullandığımız masalarınızı ziyafetleriniz için hazır hale getiriyoruz. Üstelik bahçemizde de iç mekânımızda da farklı süslemeler tercih edebiliyor birlikte karar vererek özel süslemeler de ekleyebiliyoruz.

Görsel olarak şık bir şekilde hazırlanan davet alanlarımız aydınlatmalar ile daha ferah ve zarif bir hale getiriliyor! Davet menüleriniz de menü tadımlarında karar verdiğiniz lezzetler ile hazırlanarak konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Özel tarifler ve şık sunumlar kullandığımız günlük hazırlanan menülerimizden memnun kalacağınızdan da eminiz! Menülerinizi alkollü ve alkolsüz olarak seçme şansınız da oluyor.

Her gece farklı bir müzik konsepti ile düzenleniyor.

Siz de bekarlığa veda partileriniz için; akustik, Türkçe nostalji, Latin, Jazz veya Rock’n Roll müziklerden tercih edebilirsiniz! Taş avlu unutulmaz bir Bodrum bekarlığa vedası için sizi bekliyor…

Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak ya da Ga’u Restaurant iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Bu sayede hayallerinizdeki geceyi birlikte tasarlama şansını da yakalayacağız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çarşı Mah. Alibaba Sok. No:25 Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Ga'u Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.