Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Bağarası Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Bağarası Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bağarası Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Bağarası Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bağarası Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bağarası Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bağarası Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bağarası Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bağarası Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bağarası Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bağarası Restaurant Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı Bodrum’un en tatlı mekânlarından birinde gerçekleştirmek ister misiniz? Aile ortamı kıvamında, sıcak ve samimi bir işletme olan Bağarası Restaurant Bitez mevkiinde konuklarına hizmet vermekte. Restoranımıza özel araçlarınızla gelmek isterseniz geniş bir otoparkımızın bulunduğunu ve park sıkıntısı çekmeyeceğinizi belirtmek istiyoruz. Gecenin sonuna kadar ücretsiz olarak park edebiliyorsunuz.


Restoranımızın geniş bir bahçesi bulunuyor. Bu bahçenin çevresi ağaçlar ve renkli çiçekler ile çevrelenmiş durumda. 100 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemiz ile bu alanı çok verimli kullanabiliyoruz. Masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre düzenlemekteyiz. Bu alanda organizasyonlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.


Kına geceleriniz için mekân süsleme ya da masa ve sandalye süsleme talebiniz olursa, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Bu firmalardan aksesuar talebinde de bulunabilir ve işletmemizde kullanabilirsiniz. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına takımı, kına müzikleri, Hint kınası, kına sandığı ve bunun gibi aksesuarları temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu organizasyonlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve gecede güzel fotoğraflarınızı kaliteli bir şekilde çektirebilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra bu özel anlarınızı hatırlamak istediğinizde elinizde birbirinden renkli fotoğraflar olur.


Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Bu süreçte sizi bir an olsun yalnız bırakmayacak ve isteklerinize en kısa sürede yanıt vereceğiz.


Restoranımızda kına geceleriniz dışında açılışlar, nikah sonrası yemekleri, kına, nişan, doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Bu organizasyonları gerçekleştirirken tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve gecenizde hiçbir problem çıkmaması için uğraşıyoruz. Bizi tercih etmeden 2 hafta önce iletişime geçmeniz ve rezervasyon yaptırmanız durumunda size daha iyi bir hizmet verebildiğimizi de hatırlatmak istiyoruz. Yoğunluğumuzdan dolayı mağdur olmanızı istemiyoruz.


Ayrıntılı bilgilendirme için yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bitez Mh, Pınarlı Cd. No:59, 48470 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Bağarası Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.