Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Kır bahçemiz, Salihli’nin meşhur odun köftesini yapan restoranımız ve tüm hizmetlerimizle birlikte 2010 yılından bu yana yemek, eğlence ve düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İki işletmemiz de yan yana bulunuyor ve restoranımız yemek, Salihli yeşilçam Kır Düğün Bahçesi ise toplu organizasyonlar konusunda oldukça tercih ediliyor. Toplu organizasyon demişken, Kır Bahçemizde düğün başta olmak üzere sünnet, nişan, kurumsal etkinlikler, her türlü özel gece ve günler için davetler düzenliyoruz. Son birkaç yıldır kına gecelerinin de mekânlarda yapılmaya başlaması ile kına organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya başladık.

Oldukça deneyim sahibi bir işletme olarak kadromuzu da işini bilerek ve severek yapan çalışanlardan oluşturduk. Ekibimizin içerisinde servis elemanlarımız, usta aşçılarımız, mutfak ekibimiz, müzisyenlerimiz ve fotoğraf video işi ile ilgilenen çalışanlarımız var. Herkes ortak bir bilinç ve takım çalışması ile hareket ediyor, bu sebeple de ortaya her zaman kusursuz işler ve memnun müşteriler çıkıyor. Tecrübeler elde ettikçe daha iyisi için durmadan çalışıyor ve sürekli olarak yenileniyoruz.

Geniş arazimizde 1200 kişiye varan konuk sayısını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Esasında yedi dönüm olan bahçemiz, kokteyl düzeninde oturmalı düzenden çok daha fazlasını alabilecek bir kapasiteye sahip. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz her bir akraba, tanıdık ve arkadaşınızı tereddüt etmeden çağırabilirsiniz. 10 kişilik yuvarlak masalarımız ile birlikte Kır Bahçemize uygun olsun diye beyaz lake sandalyeler kullanıyoruz. Eğer çiftimiz talep ederse masa ve sandalye giydirmelerimiz de var.

Kına organizasyonunuz için yemekli bir davet düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Hem lezzeti hem de bütçe dostu oluşu ile toplu organizasyonlar için ideal bir yemek hizmetimiz var. Usta aşçılarımızın hazırladığı yemeklerden oluşan menümüzü çiftimizin isteğine göre belirleyebiliyoruz. Damak zevkinize göre tavuk eti veya kırmızı et kullandığımız yemeklerinizi davetlilere titizlikle servis ediyoruz.

Bizi Salihli kına gecesi organizasyonunuz için tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Barış Mah. İzmir Asfaltı 3. Km Milangaz Yanı Salihli

 • Haritadaki Konumu

  Salihli Yeşilçam Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.