Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Kelebek Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Kelebek Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kelebek Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kelebek Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir kır bahçesinde kültürümüzde önemli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamaya ne dersiniz?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Soma olarak kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte uzun yıllardır Manisa’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı deneyimli ekibimizle birlikte organizasyonlarınızı en iyi şekilde planlıyor, sorunsuz ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Hayallerinizi kısıtlamanıza izin vermiyor her konsepti uygulayabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyor, Osmanlı, Hint ve modern konseptinden istediğiniz tarzda davet alanımızı süslüyoruz. Kına ve bekârlığa veda patilerine özel olarak bindallı ve kaftanınıza uygun renkte taht kurulumu yapıyoruz.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerden olup daha eğlenceli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, organizasyon firmaları aracılığıyla kına ekibiyle anlaşıyor, sergilediği koreografiler be yöresel danslar eşliğinde farklı ve alışılmışın dışında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kır bahçemiz oldukça geniş olduğundan dolayı bütün sevdiklerinizi davet edebileceksiniz. Davetlilerin katılım durumuna uygun olarak davet alanımızda oturma düzeni oluşturuyor, Yuvarlak masa ve sandalyeleri davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor istediğiniz renk tonlarında davet alanımızı kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz.

Bünyemizde Soma Yemek isimli catering firması bulunduğundan dolayı yemekli organizasyonlarınızı biz üstleniyoruz. Usta aşçılar ve deneyimli mutfak ekibimiz tarafından kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan yemeklerimizin seçimini sizinle beraber belirliyor, Başlangıç, ara sıcak, ana yemeklerde farklı seçenekler sunuyoruz. Düğün pastanıza karar veremediyseniz ister maket ister gerçek pastanızı istediğiniz modelde yapabiliyoruz.

Kelebek Kır Düğün Bahçesi olarak çiftler tarafından tercih edilen Soma kına organizasyon mekânlarından biriyiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Zafer mah. Savaştepe Cad. No 40 Turgutalp

 • Haritadaki Konumu

  Kelebek Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.