İnci Garden
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnci Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

İnci Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İnci Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İnci Garden Sıkça Sorulan Sorular

İnci Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İnci Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İnci Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İnci Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İnci Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

İnci Garden kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

İnci Garden kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

İnci Garden Hakkında

Manisa kına gecesi mekanları içinde yer alan İnci Garden’a hoş geldiniz! İnci Garden’da kına gecesi veya bekarlığa veda partinizi açık alanda, kır manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulan tesisimizde açık davet alanımızın yanında kapalı salonumuz da sizi bekliyor. Klasik kına gecesi salonları yerine bu eğlenceli günü açık havada geçirmek isterseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Davet Alanları

Manisa İnci Garden Düğün Salonu’nda 2 adet davet alanımız bulunuyor. Geniş davetli kapasitesi sayesinde katılımcısı çok olan organizasyonlar için ideal olan kır bahçemizde kokteyl düzende 1.000 kişiye kadar ağırlayabilirsiniz. Bahçemizin davetli kapasitesi yemekli düzende 500 ila 750 kişi olarak güncelleniyor. Kapalı davet alanımızdaysa 50 ila 100 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz.

Dekorasyon

Kına geceleri ve bekarlığa veda partileri için bohem özelliklere sahip olan açık davet alanımızda sizi bekliyoruz. Kır bahçemizin girişinde açık davet alanımızın zarif havasını yansıtan klasik model, beyaz renkli sütunlar kullandık. Çim zeminle kapladığımız bahçemizde dans pisti gibi noktalarda beton kullanarak misafirlerinizin rahatça dans etmesini kolaylaştırdık. Dans pistimizin sonundaysa sahnemiz bulunuyor.

Salona etkileyici bir giriş yapmanız için geçeceğiniz yolu süsleyebiliyoruz. Arzu ederseniz kına tahtını yerleştirmek için bahçede yer alan özel gazeboyu kullanabiliriz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için şık görünümlü yuvarlak davet masaları tercih ediyor, masalarımıza eşlik etmesi için giydirilmiş sandalyelerden faydalanıyoruz. Sandalyelerimizi kına konseptine uygun renklerde dekore ediyor, masalarımızı 3 kollu şamdanlarla süslüyoruz.

Hizmetler

İnci Garden’da sizi organizasyon sorumlumuzla karşılıyoruz. Aklınızdaki tüm soruları organizasyon sorumlumuza sorabilir ve tüm isteklerinizi sorumlumuza iletebilirsiniz. Kına gecesinde misafirleriniz yiyecek içecek ikramı yapmayı planlıyorsanız sizin için lezzetli menüler hazırlayabiliriz. Yemeklerimizin servisini de ekibimizle beraber biz gerçekleştiriyoruz. Işık ve ses sistemlerini hazırlıyor, canlı müzik için sahnemizi kuruyoruz. Arzu ederseniz mekanımıza profesyonel fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Tesisimizde istediğiniz konsepti hayata geçiriyor, süslemeleri talepleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Manisa Merkez’de yer alan İnci Garden rahat ulaşabilir bir konumda bulunuyor. Doğal güzellikler arasında kına gecenizi düzenlemek için bizimle çalışabilirsiniz. Sayfada verilen telefon numarasını arayarak fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ekibimizin sizinle iletişime geçmesini isterseniz ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  İzmir - Bursa Sürat yolu. No:69 Yeni Garaj Yönü Demoto Wolksvagen Arkası. Manisa

 • Haritadaki Konumu

  İnci Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.