İnci Garden

E-posta Gönder

İnci Garden

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Merkez, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Manisa Arena
6

Şehzadeler

Manisa Arena

750-1.000
50 TL'den az
İçicem Cafe Lounge
11

Ahmetli

İçicem Cafe Lounge

Kervansaray Düğün Salonu
13

Turgutlu

Kervansaray Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Manisa’da muhteşem bir doğa içinde unutulmaz bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi İnci Garden’a davet edidyoruz!

Kapalı alanlarda yapılan düğünler yerine açık alanda yeşillikler içinde mutluluğunuzu konuklarınız ile paylaşmak istiyorsanız doğru sayfadasınız! Bugüne kadar mutlu çiftlerin düzenledikleri düğün, kına gecesi, nişan ve nikâh gibi organizasyonlara ev sahipliği yaptık. Bu davetlerin sizin için ne kadar büyük anlama sahip olduğunu ve her şeyin planlarınıza uygun ilerlemesini istediğinizi biliyoruz. Bu bilinçle çalıştığımız mekânımızda kusursuz bir davet için oldukça titiz çalışıyoruz. Ayrıca konuklarınızın memnuniyetine de en az sizin kadar önem veriyoruz. Misafirlerinizin davetinizin süresince tüm istek ve ihtiyaçlarını güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte karşılıyoruz. Ayrıca Manisa’da kolayca ulaşım sağlanabilen bir konumda yer aldığımız için misafirleriniz düğününüze kolayca gelebilirler.

Yemekli düzende 500 ila 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz İnci Garden Kır Bahçesi’nde kokteyl düzeninde ise 750 ila 1000 kişiyi konuk etme imkânına sahibiz. Bu kapasiteler tüm konuklarınızın en rahat eğlenecekleri düzenler üzerinden hesaplanıyor. Mekânımızda genellikle beyaz renkte masa örtüleri ve sandalyeler tercih ediyoruz. Bu sayede hem içinde bulunduğumuz yemyeşil doğanın için oldukça şık bir görünüm elde ediyoruz hem de sade ve şık bir ortama sahip oluyoruz. Ancak; düğününüzü farklı bir konseptte hayata geçirmek isterseniz dilediğiniz renkte süsleme, örtüler, giydirmeler ve dekorlar kullanıyoruz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz menü tadımlarına katılabilir ve damak tadınıza en uygun lezzetleri tercih edebilirsiniz.

Değerli dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz düğününüzü düzenlemek için İnci Garden Manisa’yı tercih ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan İnci Garden iletişim bilgilerimizi kullanarak bizime irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Ercan Ozkan

  • Adres: İzmir - Bursa Sürat yolu. No:69 Yeni Garaj Yönü Demoto Wolksvagen Arkası. Manisa

İnci Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!