Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Diva Garden Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Diva Garden Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Diva Garden Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Diva Garden Kır Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Diva Garden Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Diva Garden Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Diva Garden Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Diva Garden Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Diva Garden Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Diva Garden Kır Düğün Salonu Hakkında

Gelin adaylarının hayallerinden biri olan kına geceleri, Salihli’de rüya gibi bir organizasyona dönüşüyor. Diva Garden Kır Düğün Salonu olarak hayatınızın bu özel anlarında yanınızda oluyor, sunduğumuz imkanlar ile yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi oluyoruz. Bize olan güveninize layık olmak için hassasiyetle çalışıyor, mutluluğunuzda pay sahibi olmak için sabırsızlanıyoruz.

Bizi Manisa kına gecesi mekanlarından farklı kılan en önemli özellik son derece büyük ve geniş bir bahçemizin olması. Dilediğiniz organizasyonu, dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyor, sevdiklerinizle bu anları doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Çim bir zemin üzerinde 2000 kişiye kadar çıkan kapasitemiz sayesinde Salihli’de tercihiniz olacak, hayatınızda güzel bir iz bırakacağız.

Kına geceniz için tamamen özgür oluyor, aklınızda ne varsa gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun sebebi; istediğiniz organizasyon firmasıyla anlaşabiliyor olmanız. Bu işi profesyonellikle yapan firmalar aracılığıyla hayal ettiğiniz geceye imza atabiliyor, kına gecenizi benzersiz kılabiliyorsunuz. Kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarları da bu firmalardan temin edebiliyorsunuz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftanı konseptiniz ile uygun bir şekilde gecenizde yerlerini alıyorlar.

Uzun zamandır bünyemizde bulunan ve sayısız davete imza atan profesyonel ekibimiz bu geceyi kusursuz kılmak için titizlikle çalışıyorlar. Her detayda memnuniyetinizi sağlamak için isteklerinizi ön planda tutuyor, beklentilerinizi de bu sayede en iyi şekilde karşılıyorlar. Güler yüzleri ve sıcakkanlılıkları ile gece boyunca mutlu hissetmenizi sağlıyorlar. Gece boyunca yalnızca bir bakış uzağınızda olacak uzman kadromuzun ilgileri, buradan ayrıldığınız âna kadar üstünüzde olacak.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Manisa’da en özel anlar Diva Garden Kır Düğün Salonu’nda yaşanır!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Şehitler, 92. Sk. No:2, 45300 Salihli/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Diva Garden Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.