Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu

E-posta Gönder

Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu Hakkında

Mutluluğun en lüks yanlarını size Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu içerisinde yaşatıyoruz. Kayseri kına gecesi mekanlarında öne çıkan bir salonuz. Sizi rüya gibi bir atmosfer ağırlıyor ve kaliteli hizmetimizle takdirinizi kazanıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda partileri toplumumuzun en önemli adetlerinden biri olarak hayatımızda yer alıyor. Green Paradise Kayseri ailesi olarak yıllar geçse bile unutulmayacak bir kına organizasyonu yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman hazırız. Yaptıklarımızı sadece iş olarak görmüyoruz. Çünkü hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu bizim için tarifsiz bir gurur kaynağı. Özel günlerin değerini bilen profesyonel bir ekibiz. Kaliteli bir planlama sürecine imza atıyor ve sizi memnun edecek bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. A’dan Z’ye her detayla özenli bir şekilde ilgileniyoruz.

Planlama sürecinde ve organizasyon anında sizinle birlikte olduğumuzu bilmelisiniz. İsteklerinizin tümünü kısa sürede yerine getiriyoruz. Birbirinden farklı konsept ve kapasiteye sahip salonlarımız içerisinde sizi ağırlıyoruz. Davetli sayınıza uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz. Tabii ki masa ve sandalye giydirmelerinden farklı renk alternatifleri sunuyoruz. Hangi konseptte eğlencenizi kutlamak istiyorsanız size onu sağlıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması desteği de alabilirsiniz.

Davet alanımızı sizin bindallı ve kaftanlarınızın rengine uygun şekilde tasarlayabiliriz. Kına tahtını mekanın en göz alıcı yerine konumlandırıyoruz. Yorulduğunuzda burada dinlenebilir ve arkadaşlarınızla fotoğraflar çekilebilirsiniz. Geleneksel dans ekibi ve kına ekiplerini de eğlencenizde görmeniz mümkün. Size gereken desteği bu konuda veriyoruz. Müzik seçiminde de geniş bir repertuvara sahip olduğumuzu bilmelisiniz. İstediğiniz şarkıların listesini belirleme fırsatını size tanıyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız profesyonel aşçılarımız ve mutfak ekibimiz size hizmet vermeye hazır. Usta şefler tarafından hazırlanan ana yemek, ara sıcak ve aperatifleri beğeninize sunuyoruz. Menü içeriğini sizinle birlikte belirliyoruz. Servis esnasında davetlileri ve sizi bekletmeden yemekleri sıcak sıcak servis ediyoruz.

Siz de hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek isterseniz bize ulaşmak için sayfada yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Aykut Taşhan
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kayseri/Kocasinan Alsancak mahallesi 6201sk 12 A-B

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Green Paradise Ziyafet ve Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.