The Shahut Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

The Shahut Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

The Shahut Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

The Shahut Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

The Shahut Hotel Sıkça Sorulan Sorular

The Shahut Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

The Shahut Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.The Shahut Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


The Shahut Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

The Shahut Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

The Shahut Hotel Hakkında

Konsept kına gecesi organizasyonunuzu tarihi bir mekânda gerçekleştirmeye ne dersiniz?

The Shahut Hotel Antakya olarak Hatay’da uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor, misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyoruz. Otelimizin mimarisi 1900’lü yılların mimarisiyle inşa edilmiştir. Biz de tarihi dokusuna zarar vermeden, özenerek restorasyonunu gerçekleştirerek yeniledik ve konaklama imkânını misafirlerimizle buluşturduk.

Otelimiz 3 tarihi konaktan oluşuyor, Konaklama hizmetimizden farklı olarak günlük restoran kullanımız ve özel gün kutlamalarında da tercih edilen bir adresiz. Kına gecesi kutlamanız için gerçekleştireceğiniz mevsim ve davetli sayınıza uygun olarak 200 kişi kapasiteli çok amaçlı kapalı salonumuzu ve 100 kişi kapasiteli konak avlusunu tahsis edebiliyoruz. Tarihi mekânın mistik ambiyansında keyifli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

İster yemek düzeninde ister kokteyl düzeninde masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını oluşturuyoruz. Rahatça dans edebilmeniz için oyun pistini geniş bir alan ayırıyoruz. Kına geceniz için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından konseptinize uygun renk ve tarzda kına tahtı, kına süslemesi, aksesuar ve dekor temin ediyoruz.

Şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Otelimiz Havaalanına 30 km otogara 5 km ve birçok tarihi mekâna oldukça yakın konumda bulunduğundan dolayı yıl içinde Hatay’ın tarihi mekânlarını gezip görmek isteyen yurtiçi ve yurt dışında gelen misafirlerimize konaklama hizmeti veriyoruz.

The Shahut Hotel telefon bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak organizasyonlarda verdiğimiz hizmet detaylarına ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz
doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • SERDAR BEY

İletişim

  • Adres:

    Güllübahçe Mahallesi Şinasi Sokak 2/1 Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    The Shahut Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.