Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Retroo Cafe Lounge

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Retroo Cafe Lounge Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Retroo Cafe Lounge Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Retroo Cafe Lounge Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Retroo Cafe Lounge Sıkça Sorulan Sorular

Retroo Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Retroo Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Retroo Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Retroo Cafe Lounge kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Retroo Cafe Lounge kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Retroo Cafe Lounge Hakkında

Bekarlığa veda ettiğiniz bu özel gününüzde profesyonel hizmet ekibimiz ve misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibimizle sizleri ağırlamak için Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Hatay’dayız.

Düğününüzden önce yapacağınız bekarlığa veda partinizden davetlilerinizin ve sizin mutlu olarak ayrılmasını istiyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız günün özel olmasını ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz.

Adı gibi retro bir konsepte sahip benzersiz mekânımıza tüm sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz. Retro Cafe Lounge Bar Antakya/Hatay olarak size birkaç öneride bulunmak istiyoruz; bekarlığa veda partinizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Renkli balonlar, şapka ve maskelerle partinize renk katabilirsiniz.

Partiniz için profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle atıştırmalık menüler hazırlıyoruz. Menü seçimini kendiniz yapabildiğiniz gibi grup organizasyonlarına özel olarak hazırladığımız menümüzden de faydalanabilirsiniz. Sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle yapıyoruz ve gece boyunca misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz. Mümkün olduğunca her isteğinizi yerinize getirmeye çalışıyor, unutamayacağınız bir organizasyon yaşamanız için bütün olanaklarımızdan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Mekânımızda en sevdiğiniz müzisyenlerin canlı performanslarına eşlik etme fırsatı yakalayacak, renkli ışık şovlarımız eşliğinde dans ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bazı günler eski zamanlara döndüğümüz plak geceleri düzenlediğimizin bilgisini de paylaşmak isteriz.

Düğününüzden önce sevdiklerinizle stres atacağınız bu eşsiz gündü gönlünüzce eğlenebilmeniz için elimizden geldiğinde her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Samimi ve sıcak ortamımızda sizi mutlu edecek bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz ve Retroo Cafe Lounge Antakya’ya bekliyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve grup organizasyonlarınıza özel kişi başı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Zengiler Mah. Kartal Sok. (40 Asırlık Tûrk Yurdu Cad.) 31030 Antakya

 • Haritadaki Konumu

  Retroo Cafe Lounge Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.