Nisnengi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nisnengi Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Nisnengi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Nisnengi Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nisnengi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nisnengi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nisnengi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Nisnengi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nisnengi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Nisnengi Düğün Salonu Hakkında

Nisnengi Düğün Salonu 2006 yılında bu yana mutlu çiftlerin aşkına şahitlik ediyor!

İstediğiniz konseptlerde kına geceleri tasarlıyoruz. Geleneksel kına gecesi düzenlemek istiyorsanız; standardın dışında modernle gelenekseli sentezleyerek birbirinden şık kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Çünkü hayallerinize dokunuyor, istediğiniz gibi bir gece düzenlemek için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında bazı detayları aktarmak isteriz!

Öncelikle belirtmek isteriz ki size değer veriyor, kendinizi özel hissetmenizi istiyoruz. Evlilik sürecinde her davetin yeri farklı ve unutulmazdır! Bu yüzden karşılıklı fikir alışverişleri yapıyoruz. Siz isteklerinizi aktarırken biz de deneyimlerimizi aktarıyoruz ve davetleriniz için en iyisini yapacağımızdan emin oluyoruz. Karşılıklı güven de son derece önem arz ediyor! Anlaşmalar yaparak davetiniz için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Davet alanımızı konuklarınız ağırlamak üzere, beyaz ve altın sarısı detaylarla süslenmiş masalarla tasarlıyoruz. Işıklar ve çiçeklerle bezenmiş gelin yolu, kına tahtı ve cibinliğiyle şık bir şekilde tasarlanmış kına köşesi de stilize ediyoruz. Davet alanınızda konseptinize uygun; aksesuarlar, çiçekler ve renkli dekorlar kullanıyoruz. Zarafetiyle fark yaratacak özel bir gece sizi bekliyor!


Sunduğumuz hizmetler bu kadarla da bitmiyor! Yemek listelerimizden seçtiğiniz lezzetleri konuklarınıza sunarak kendilerini en iyi şekilde ağırlıyoruz. Karşılama töreni ikramları, yemek veya aperatif servislerimiz de var. Örneğin; Hatay mutfağından yemekli menüler tercih edebilir, ikram menülerle konuklarınıza; kuru pasta, çerez ve lokum gibi atıştırmalıklar da sunabiliriz… Tercih tamamen size kalıyor, damak tadınıza ve bütçenize uygun lezzetleri seçmeye özen göstermenizi tavsiye ediyoruz!

Kesintisiz eğlence için tercih ettiğiniz Nisnengi Düğün Salonu Antakya’da gece boyunca müzik eşliğinde dans edeceksiniz.

Hizmetlerimizden yararlanarak kına gecelerinizi düzenlemek isterseniz; yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karaali Mah. Eski İskenderun Yolu Üzeri Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nisnengi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.