Hasbahçe Kır Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Zeytin Konağı
15

Defne

Zeytin Konağı

Nostalji Teras Cafe
14

İskenderun

Nostalji Teras Cafe

De-Liban Otel
12

Defne

De-Liban Otel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi organizasyonunu doğanın içinde tasarlamak en doğrusu olmaz mıydı? Hasbahçe Kır Restaurant ailesi olarak biz yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlarda doğanın en iyi ev sahibi olduğunu gözlemledik. Şimdi sizi de benzersiz bir kına gecesi organizasyonu için bahçemizde ağırlamak isteriz...

Antakya kına gecesi mekanları arasında doğanın güzelliği ile fark yaratan Hasbahçe Kır Restaurant'ta sunduğumuz hizmet kalitesi ve profesyonel ekibimizle de kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

-İlk olarak isteklerinize uygun bir konsept yaratmak için görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmeler ışığında aldığımız kararlarla planlamalarımızı yapıyor, organizasyon sorumlumuz yönetiminde hazırlıklara başlıyoruz.

-Kına gecesi organizasyonlarınızda en önemlisi konuklarınızı iyi bir şekilde ağırlamak! Bu yüzden yıllarca konuşulacak geceniz için şık bir karşılama töreni düzenliyor, konuklarınızı yerlerine buyur ediyoruz. Beyaz masa örtüleri, şık şamdanlar ve konseptinize uygun aksesuarlarla zarif ziyafet masaları haline getirilen alanlarda konuklarınızı ikramlarla ağırlıyoruz.

-Gecenize damgasını vuracak eşsiz lezzetleri yöresel tatlar arasından seçiyoruz. Seçimlerimizi yapmak için menü tadımları gerçekleştiriyor, damak tadınıza ve bütçenize uygun lezzetler tercih etme şansını sunuyoruz. İsterseniz ikram menüleri isterseniz de yemekli menüleri tercih ederek gecenizi tatlandırabilirsiniz!

-Geleneksek kına türküleri ve bolca eğlence de sunduğumuz imkânlar arasında yer alıyor. Profesyonel ekibimiz de bizimle birlikte çalışan müzisyenlerimiz yerine kendi tarzınızı yansıtan ekip arkadaşlarını da davet edebilirsiniz...

Biz hayallerinize attığınız ilk adımdan itibaren yanınızda olmak istiyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetler dahilinde tercih edeceğiniz organizasyon paketleriyle; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızda farklı kır konseptleriyle tasarlıyoruz.

Siz de yıllarca çok konuşulacak bir kına gecesi düzenlemek isterseniz, yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya form aracılığıyla irtibat sağlamak. Hasbahçe Kır Restaurant Hatay'daki mevcut adresimizde heyecanla sizi bekliyoruz...

İletişim

Hanifi Uçman

  • Adres: Karlısu Beldesi Işık Mahallesi Burcu Sokak No:64, 31045

Hasbahçe Kır Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!