Hasbahçe Kır Restaurant

E-posta Gönder

Hasbahçe Kır Restaurant Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi organizasyonunu doğanın içinde tasarlamak en doğrusu olmaz mıydı? Hasbahçe Kır Restaurant ailesi olarak biz yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlarda doğanın en iyi ev sahibi olduğunu gözlemledik. Şimdi sizi de benzersiz bir kına gecesi organizasyonu için bahçemizde ağırlamak isteriz...

Antakya kına gecesi mekanları arasında doğanın güzelliği ile fark yaratan Hasbahçe Kır Restaurant'ta sunduğumuz hizmet kalitesi ve profesyonel ekibimizle de kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

-İlk olarak isteklerinize uygun bir konsept yaratmak için görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmeler ışığında aldığımız kararlarla planlamalarımızı yapıyor, organizasyon sorumlumuz yönetiminde hazırlıklara başlıyoruz.

-Kına gecesi organizasyonlarınızda en önemlisi konuklarınızı iyi bir şekilde ağırlamak! Bu yüzden yıllarca konuşulacak geceniz için şık bir karşılama töreni düzenliyor, konuklarınızı yerlerine buyur ediyoruz. Beyaz masa örtüleri, şık şamdanlar ve konseptinize uygun aksesuarlarla zarif ziyafet masaları haline getirilen alanlarda konuklarınızı ikramlarla ağırlıyoruz.

-Gecenize damgasını vuracak eşsiz lezzetleri yöresel tatlar arasından seçiyoruz. Seçimlerimizi yapmak için menü tadımları gerçekleştiriyor, damak tadınıza ve bütçenize uygun lezzetler tercih etme şansını sunuyoruz. İsterseniz ikram menüleri isterseniz de yemekli menüleri tercih ederek gecenizi tatlandırabilirsiniz!

-Geleneksek kına türküleri ve bolca eğlence de sunduğumuz imkânlar arasında yer alıyor. Profesyonel ekibimiz de bizimle birlikte çalışan müzisyenlerimiz yerine kendi tarzınızı yansıtan ekip arkadaşlarını da davet edebilirsiniz...

Biz hayallerinize attığınız ilk adımdan itibaren yanınızda olmak istiyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetler dahilinde tercih edeceğiniz organizasyon paketleriyle; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızda farklı kır konseptleriyle tasarlıyoruz.

Siz de yıllarca çok konuşulacak bir kına gecesi düzenlemek isterseniz, yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya form aracılığıyla irtibat sağlamak. Hasbahçe Kır Restaurant Hatay'daki mevcut adresimizde heyecanla sizi bekliyoruz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karlısu Beldesi Işık Mahallesi Burcu Sokak No:64, 31045

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hasbahçe Kır Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.