Güngör Ottoman Palace

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Güngör Ottoman Palace - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Güngör Ottoman Palace Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Güngör Ottoman Palace Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Güngör Ottoman Palace Sıkça Sorulan Sorular

Güngör Ottoman Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Güngör Ottoman Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Güngör Ottoman Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Güngör Ottoman Palace kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Güngör Ottoman Palace kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Güngör Ottoman Palace Hakkında

2018 yılında Türkiye’nin en iyi otelleri arasında yer alan Güngör Ottoman Palace Antakya olarak kusursuz hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Konaklama hizmetinin yanı sıra özel günlerde de profesyonel ekibimizle birlikte yanınızdayız.

Osmanlı saray çizgilerinin modern mimariyle harmanlandığı otelimiz dekorasyonuyla misafirleri hayran bırakacak. Kına gecenizi balo salonumuzda düzenlemek isterseniz 1200 kişiye kadar davetlinize hizmet verebiliyoruz. Geniş, ferah ve şık salonumuzda dilediğiniz oturma düzeninde hizmet verebiliyoruz. Duvarlarda altın sarısı işlemeler, tavana konumlanan gösterişli avizeler, kına tahtı ve tavandan yere kadar uzanan cibinliğiyle şık bir görünüm elde etmenizi istiyoruz. Davetlileri etkileyeceğiniz, masalsı bir gece sizi bekliyor. Düşlediğiniz detaylara mekânımızda bulunan aksesuarlarda yer veriyoruz.

Kına geceniz için büyük bir ekiple beraber program yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzun verdiği direktifler doğrultusunda ekip arkadaşlarımız yerlerini alıyor ve benzersiz gece başlıyor. Fotoğraf ve video sanatçısı, müzisyenler, karşılama personeli, servis ve hizmet elemanı ve mutfak ekibi olmak üzere birçok hizmet türünde de destek oluyoruz.

Organizasyon öncesinde ya da sonrasında konforlu bir konaklama hizmeti de sunuyoruz. Dilerseniz düğün öncesinde arkadaşlarla çıkacağınız bir tatil için de bizi tercih edebilirsiniz. Toplam 252 odamızla birlikte davetlileri saraydaymış gibi hissettirebiliyoruz. Gündüz havuzun tadını çıkarırken akşam ise dilediğinizce eğlenebildiğiniz bir parti organize edebiliriz. DJ eşliğinde dilediğinizce dans edebilir, günümüzde popüler olan “Bride to be” temasında bir davet düzenleyebiliriz. Böylece Hatay’da güneşin tadını çıkarırken aynı zamanda termal bölümümüzde de yararlanabilirsiniz. Düğün öncesinde hem ruhsal hem de bedensel olarak rahatlayabileceksiniz.

Eğer siz de gecenizi emin ellere emanet etmek isterseniz Antakya Ottoman Palace’i tercih edebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuyla profesyonel ekibimize ulaşabilirsiniz. Hayallerinizdeki kına gecesini tasarlamak için sizi bekliyoruz!

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Akçaova Mahallesi, Güngör Uydu Kent, 31000 Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Güngör Ottoman Palace Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.