Aksan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aksan Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Aksan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Aksan Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aksan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Aksan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aksan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Aksan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aksan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Aksan Düğün Salonu Hakkında

İstediğiniz kına gecesi konseptinize karar verdiniz mi? Peki düğün salonunuzu seçtiniz mi? Aksan Düğün Salonu Antakya’da profesyonel bir ekiple yanınızda! Hayallerinizin gerçek olacağı gecede istediğiniz detayları gerçekleştirmek ve unutamayacağınız bir gece yaşamanız için hazırlıklara başlıyoruz!

Öncelikle davet alanımızda yapacağımız düzenlemeler için isteklerinizi öğreniyoruz. Bunun için görüşmeler düzenliyoruz, aldığımız kararlar doğrultuşunda hiç zaman kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Profesyonel ekibimiz salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni yapıyor. Eş zamanlı olarak masalar renkli örtüler ve varsa tercih ettiğiniz aksesuarlarla süsleniyor. Davet alanımızda konuklarınızın rahat etmesi için boş alan kalmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Ferah salonumuzda büyük bir dans pisti ve müzisyenlerimizin ses sistemini kuracakları sahneye de yer ayırıyoruz. Kına köşenizi dekore etmek için taleplerinize göre organizasyon firmaları davet ediyoruz. Siz de bu sayede istediğiniz konseptte bir kına merasim alanına sahip olabiliyorsunuz. Sade bir şıklıkla süslediğimiz salonumuzda son dokunuşları yaptığımızda siz de gelin odasında hazırlıklarınızı tamamlamış oluyorsunuz…

Karşılama ikramları ve kına gecesi esnasında dağıtılacak olan servisleri de unutmadık. Görüşmelerde karar vererek taze ve kaliteli besinlerden temin ettiğimiz ikram menüleriniz için şık sunumlar hazırlıyoruz. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için güler yüzlü ve enerjik hizmet personellerimizle sunumlar yapıyoruz.

Keyifli bir kına gecesi için geleneksel kına türküleri ve modern pop şarkılarla herkesi dans pistine davet ediyoruz! Kına ritüelleri sırasında duygusal anlar yaşasak da eğlencenize hız kesmeden devam ediyoruz…

Siz de Hatay Aksan Düğün Salonu’nu kına gecesi mekânı olarak tercih ediyorsanız; sayfanın üst kısmına yer alan bilgileri kullanabilir veya form aracılığıyla irtibat sağlayabilirsiniz. İletişime geçerek fiyat teklifleri de alabilir, avantajlı düğün paketlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kavaslı Narlıca Köyü Yolu Narlıca- Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aksan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.