Royal Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Royal Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Royal Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Royal Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Royal Hotel Sık Sorulan Sorular

Royal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Royal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Royal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Royal Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Royal Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Royal Hotel Hakkında

Kına gecenizi yapmak için en doğru tercih olarak 2005 yılında faaliyete başladık. Türkiye iç turizminin ve sanayinin yükselen yıldızı olan Gaziantep’in merkezinde bulunuyoruz. Açıldığımız günden bugüne kadar yenilikçi yapımızdan ve kaliteli hizmet anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Aynı çizgide yolumuza devam ediyoruz. Misafirlerimize sadece konaklama hizmeti vermiyor; düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlarınız için de ev sahipliği yapıyoruz. Sizin ve konuklarınızın memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunun için aralıksız çalışıyoruz.

Peki kına gecenize özel hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle bu özel davetinizi Gaziantep Royal Hotel Balo Salonumuzda gerçekleştiriyoruz. 650 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesine sahibiz. Gönül rahatlığıyla yer stresine girmeden tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz.

Balo salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renk masa örtülerimizi istediğiniz kırmızı renkte süslediğimiz sandalyelerimiz eşlik ediyor. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl isterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliriz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.

Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz salonumuzda, canlı performanslarla mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans edebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte özgürce eğlenebilirsiniz. Ayrıca kına gecesinin olmazsa olmazı kına müziklerini, en beğendikleriniz arasından hazırlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Royal Hotel Gaziantep fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz ve strese girmeden bir organizasyon yapmak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz...

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İncilipınar Mh. Kıbrıs Cd. No:9 Şehitkamil

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Royal Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.