• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL

Öykü Park Oğuzeli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Öykü Park Oğuzeli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Öykü Park Oğuzeli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Öykü Park Oğuzeli Sıkça Sorulan Sorular

Öykü Park Oğuzeli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Öykü Park Oğuzeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Öykü Park Oğuzeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Öykü Park Oğuzeli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Öykü Park Oğuzeli kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Öykü Park Oğuzeli Hakkında

Biz Öykü Park bünyesinde yer alan Oğuzeli ekibiyiz. Oğuzeli’nde faaliyet gösteriyor, gelin adaylarının hayallerini gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik ve bizi seçen gelin adaylarını memnun ettik. Sevdiklerinizi etkilemek ve ideal bir mekân olduğumuzu göstermek için profesyonel ekibimizle beraber çalışıyoruz.
Nasıl bir gece hayal ediyorsanız; Öykü Park Düğün Salonu Oğuzeli tam olarak öyle bir gece sağlıyoruz. Yüz yüze bir toplantı gerçekleştiriyor, düşüncelerinizi öğreniyoruz. Kısacası size özel bir kına gecesi organizasyonu hazırlıyoruz. Kişiye özel olarak hazırladığımız teflerimiz, arka planlarımız ve karşılama panolarımızla beraber kendiniz oldukça özel hissedeceksiniz. Gecenizi bizimle beraber gerçekleştirmek isteyen misafirlerimiz için eşsiz bir organizasyon akışı planladık.
Kına ekibimiz organizasyon akışınızın kontrolünü sağlıyor. İlk olarak dans ekibimizle beraber mekanımıza gösterişli bir giriş yapıyorsunuz. Kaftan veya bindallı tercih ettiniz ya da özel bir kına gecesi elbisesi. Dansçılarımızda sizlerle uyumlu şık kıyafetleri ile yanınızda bulunuyorlar. Dilerseniz misafirlerinize unutulmaz bir dans şovu sunabiliyorsunuz.
Daha sonra müzisyenlerimiz eşliğinde en güzel şarkılara yer veriyoruz repertuarımızda. Sevdiklerinizle beraber keyifli saatler geçirmenizi geniş pistimizde sağlıyoruz. Pistimiz her yaştan misafir ile dolup taşıyor, yörenize ait en güzel şarkılara yer veriyoruz gecenizde. Dilediğiniz müzik tarzında hizmet verebilen ekibimiz sayesinde hayal ettiğiniz geceye kavuşabileceksiniz.
Mekânımıza konumlandırdığımız kına tahtınızla beraber mekânımızın şıklığını tamamlıyoruz. Özel aksesuarlar kullanıyor, unutulmaz detaylar yaratıyoruz. Bu detayları fotoğraf ve video ekibimizle beraber kayıt altına alıyoruz.
Sadece kına gecelerinizi güzelleştirmiyoruz. Düğün törenlerinizde de faaliyet gösteriyor, nişan törenlerinizde özel olarak hazırladığımız nişan masalarımızla akıllarda kalıyoruz. Özel günlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Tüm organizasyon türlerinde hizmet verebiliriz. Yeter ki bize organizasyonunuzun kapasitesi hakkında bilgi verin ve hayallerinizi anlatın.
Hatta şimdi bizimle iletişime geçin!
Ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayın ve istediğiniz geceye ulaşın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Subaşı Mah. Seçkinler Cad. No:25/D Oğuzeli / GAZİANTEP

 • Haritadaki Konumu

  Öykü Park Oğuzeli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.