Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Gaziantep

Etipark Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Etipark Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Etipark Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Etipark Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Etipark Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Etipark Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Etipark Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Etipark Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Etipark Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Etipark Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi rahatça yapacağınız konumu ile liste başlarında yer alan Etipark Düğün Salonu Gaziantep’in en çok tercih edilen düğün salonu olma özelliğini taşıyor. Mutluluğa ilk adımı attığınız özel gününüzde her türlü isteğinizde cevap alabileceğiniz bir ekiple çalışıyoruz. Son derece şık dekorasyonu, kaliteli servis anlayışı ve birbirinden güzel menü seçeneklerimizle fark yaratmayı amaç ediniyoruz. Kendimizi her geçen gün yenileyerek heyecanımızı sürekli dinç tutuyoruz.

Kalabalık kına geceleriniz ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için 200 kişiden başlayarak 400 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemiz bulunuyor.

Çiftlerimize ve konuklarınıza iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız gecenin eğlenceli ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz.

Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz. Tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz. 8 Kişilik yemek masalarımızı beyaz renkte ki örtülerimizle giydiriyoruz. Sandalyelerimiz ise kına gecenize uygun kırmızı renk tüllerle süslüyoruz. Tercih ederseniz farklı renk ve çeşitlerle de size özel mekân giydirmeleri yapabiliyoruz.

Geniş pist alanına sahip salonumuzda özgürce dans edebileceğimiz bir alan bırakıyoruz. Sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz anlaşacağınız bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilir sevdiklerinize unutamayacakları bir görsel şov sunabilirsiniz.

Kına gecesi dışında nişan, mezuniyet, konferans ve iş toplantıları düzenleyebiliyoruz; fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne göre şekillendiriyoruz.

Size her türlü kolaylığı sağlayıp; düğünüzün tüm yükünü omuzlarınızdan alarak hafiflemenizi istiyoruz. Gaziantep Yöresi Kına Gecesi Adetlerini sizin isteklerinize göre şekillendiriyor, hayallerinizdeki kına gecesini size yaşama fırsatı sağlıyoruz.

Siz de tüm bu süreçlerde yanınızda olalım, beraber güzel bir gün geçirelim diyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Eydibaba Mah. Şehit Yunus Emre Çelik Sok. No:23

 • Haritadaki Konumu

  Etipark Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.