Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Villa Et & Balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Villa Et & Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Villa Et & Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Villa Et & Balık Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Villa Et & Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Villa Et & Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Villa Et & Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Villa Et & Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Villa Et & Balık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Villa Et & Balık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Villa Et & Balık Restaurant Hakkında

Villa Et ve Balık Restaurant olarak uzun yıllardır yemek ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Villa Et Balık Akçay Mahallesi’nde bulunuyor ve Edremit’in denize nazır en iyi konumlarından birinde, ilk açıldığı günden beri bilfiil hizmetine devam edip varlığını sürdürüyor. Bize sorarsanız bunun sebebi tamamen misafirlerimiz olarak gördüğümüz müşterilerimizin memnuniyetini öncelik alarak çalışmamızdan kaynaklanıyor. Restoranımızın başarısında emeği olan çok sayıda çalışanımız var ve mutfaktan servise ekibimizin tamamı işlerini severek ve güler yüzlülük ile yapıyorlar. İşlerini bu denli itina ile yapmaları profesyonelliklerinden ve işlerine duydukları saygıdan ileri geliyor.

Restoranımız günlük rutin a la carte servisine her daim devam ediyor fakat mekânımızı çok seven ve özel günlerini de bizimle burada geçirmek isteyen konuklarımızı da zaman zaman ağırlıyoruz. Küçük çaplı organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız restoranımızda hem normal misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyor hem de gelen toplu grubun isteklerini layığı ile yerine getiriyoruz. Ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar ise şöyle; doğum günü kutlamaları, evlilik teklifleri ve evlilik yıl dönümleri, nikah sonrası yemekleri gibi.

İşte bekarlığa veda partileri de bu tip organizasyonlardan bir tanesi. Şimdiye dek çok sayıda çiftin, gerek ayrı arkadaş grupları gerek ise birlikte topluca gelerek bekârlığa veda eğlencelerini düzenledik. Hepsi de son derece eğlenceli ve düğün öncesi inanılmaz stres atıcı bir tempo ve enerjide geçti. Bunları söylüyoruz çünkü minnettarlıklarını dile getiren çiftlerimizin tamamını çok net hatırlıyoruz. Böyle özel ve güzel günleri bizimle geçirmeyi tercih ettikleri için de ayrıca mutlu oluyoruz.

Harikulade yemekler ve mezeler yiyebileceğiniz mekânımızda, canlı müziğin de tadına doyamayacaksınız. Villa Et Balık Restaurant ile iletişime geçmek isterseniz sayfadaki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Akçay Mahallesi, Turgut Reis Cd. No:23, 10300 Edremit/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Villa Et & Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.