Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Venüs Termal Butik Otel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Venüs Termal Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Venüs Termal Butik Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Venüs Termal Butik Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Venüs Termal Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

Venüs Termal Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Venüs Termal Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Venüs Termal Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Venüs Termal Butik Otel Hakkında

Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi en birincil amacımız haline getirdik. Artan heyecanımız ve işimize olan bağlılığımızla kına gecenizde yanınızda olmaya hazırız.

Venüs Termal Butik Otel Balikesir olarak, muhteşem bir organizasyon süreci geçirmeniz için size hangi olanakları sağlıyoruz?

-Kına gecenizi 200 kişi kapasiteli balo salonumuzda gerçekleştiriyoruz. ‘’Yer olacak mı’’ stresi yaşamadan bütün sevdiklerinizi otelimize davet edebilirsiniz. -Tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak süslemeler yapabilmek için profesyonel ellerden yardım alıyoruz. Hazırlık aşamalarında fikirlerinizi önemsiyor, kötü sürprizlere karşı önlemler alarak planlama yapıyoruz.

-Son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla profesyonel müzik gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerinde istek ve beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor, en küçük ayrıntıyı bile atlamadan kusursuz bir organizasyon süreci geçirmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

-Menülerinizde usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yöresel yemekleri kullanıyoruz. Dilerseniz Dünya Mutfağının en özel lezzetlerini kullanarak da bir menü oluşturabiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmiyoruz ve tercihi tamamen size bırakıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz. Yemeklerimizin servisini profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Otelimizde kına gecesi dışında hangi organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz?

Otelimizin toplantı salonumuzda, uluslararası sempozyumlar, marka lansmanları, özel iş toplantıları, butik eğitimler düzenleyebiliyor; her türlü ihtiyacınıza cevap veren hizmetlerimizle sizleri buluşturuyoruz. Ayrıca Venüs Termal Butik Otel Edremit olarak, düğün, kokteyl partileri, kurumsal davetler, şirket toplantılarınızda da faaliyet gösteriyoruz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Venüs Termal Butik Otel fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey iste bu kadar basit, bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Güre Mahallesi Turgut Reis 10. Sokak No:1 P.K:10395 Güre / Edremit / Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Venüs Termal Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.