Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü Hakkında

Yeşilin ve mavinin muhteşem birlikteliğine sahip bir mekânda kına gecenizi düzenlemek isterseniz Sohbet Aile Çay Bahçesi Altınoluk olarak hizmetinizdeyiz. Davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimizi ve konuklarımızı bekliyoruz. Kına geceleriniz için doğru bir tercih olan bahçemiz, Balıkesir Altınoluk’ta faaliyet gösteriyor. Ulaşım alternatiflerinin çok olduğu alanımıza, misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla varabiliyor.


Doğa manzaralı olan, açık alanımızda 1000 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Yer kalacak mı acaba stresine girmeden bütün sevdiklerinizi kına gecenize çağırabilirsiniz. Bahçemizde istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyoruz. Bu konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz.


Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. İsteklerinizi özenle dinliyor ve notlar alıyoruz. İstiyoruz ki tamamen kusursuz bir gece geçirin. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gece geçirmek kalıyor.


Çiftlerimize ve konuklarınıza kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız gecenin özel olmasını ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz.


Kına geceniz için gerekli olan bütün aksesuarların teminini sağlayabiliyoruz. Kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi gibi birçok hizmeti sağlayabiliyoruz. Kına tahtınızı da büyük bir özenle süslüyor konseptinize uygun hale getiriyoruz.


Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız en güzel anlarınızın çekimlerini geceniz boyunca kesintisiz sürdürüyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğrafları alıp ömür boyu saklayabilir.


Kına gecesi dışında düğün, açılış, doğum günü, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz.


Eğer siz de bu unutulmaz gün için bizi tercih etmek isterseniz ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Narlı Altı Mıhlı Mevkii No: 103 Edremit / Altınoluk / BALIKESİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sohbet Çay Bahçesi & Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.