Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Sevinç Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sevinç Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sevinç Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sevinç Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sevinç Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sevinç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sevinç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sevinç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sevinç Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sevinç Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sevinç Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi açık havada, gökyüzündeki yıldızların ışıltıları altında bir kır bahçenizde düzenlemek isteyenlerin tercihi Sevinç Düğün Salonu Edremit oluyor. En az düğün kadar önemli olan kına gecelerinizin, gönül rahatlığıyla eğlenebileceğiniz bir ortamda olması gerektiğini düşünüyoruz. Düğün sektöründe bugüne kadar sayısız organizasyon düzenlemenin vermiş olduğu tecrübe ile çalışıyoruz. Her anlamda kusursuz bir geceye sahip olmanızı amaçlıyoruz.

Bahçemizin özelliklerinden ve kına geceniz için sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim.

750 kişiye kadar konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilecek kapasiteye sahibiz. Deneyimli personellerimizle size profesyonel bir hizmet vermek için aralıksız çalışıyoruz. Kına gecenizi planlarken her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi istediğiniz renk ve şekillerde süsleyebiliyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizi süsleyen kına gecenize uygun olsun.

Kına geceniz için gerekli olan tüm ritüelleri yerine getirebilin diye, organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz. Meşhur kına gecesi adetlerinin olmazsa olmazları; size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınızı salonun baş köşesine yerleştiriyoruz.

Yemekli organizasyon tercihleriniz için standart bir menümüz bulunuyor. Bu lezzetli yemekleri profesyonel servis elamanlarımız konuklarınıza sunuyor. Kına gecenizde yemek tercih etmezseniz misafirlerinize kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Düğün paketimiz içinde bulunan anlaşmalı ekip arkadaşımız kına gecesi videonuzu kesintisiz olarak çekiyor. Aynı zamanda gece boyunca her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımızda sizin için çalışıyor. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız fotoğrafçınızla da çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Bahçemizin en geniş alanı ise her noktadan rahatlıkla görülebilen geniş sahnemiz. Sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz ve dans edeceğiniz bir gece geçireceksiniz.

Gelin siz de bu özel geceyi bizimle birlikte planlayın. Ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Zeytinli Mahallesi, 10305 Edremit/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Sevinç Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.