Sahra Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Sahra Kır Düğün Bahçesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Sahra Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Sahra Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sahra Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Sahra Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sahra Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sahra Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Sahra Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Gelin adaylarının en özel gecesi olan kına gecesi organizasyonlarını en iyi şekilde organize etmek için canla başla çalışıyor, Sahra Kır Bahçesi Edremit olarak hayal ettiğiniz geceyi düzenlemek için mekânımıza bekliyoruz.


Kır bahçemizde davetlilerinizle beraber eğlenceli ve bir o kadar da keyif verici kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz. Davetlilerinize unutulmaz bir organizasyon yaşatabilmek amacıyla trendleri takip ediyor, en ince ayrıntısına kadar tüm dekorasyonunuzu düşünüyoruz.


Bizimle beraber kına gecesi organizasyonları düzenlemek isteyenler için hazırladığımız birçok konsept bulunuyor. Modern kına gecesi organizasyonlarının yanı sıra geleneklerine bağlı gelin adayları için de geleneksel konseptte kına geceleri organize edebiliyoruz. En iyi organizasyona sahip olun diye gecenizde farklı ve özel aksesuarlara yer veriyor, dilerseniz organizasyon firmalarıyla beraber çalışabiliyoruz. Böylece mekânımızda düğün organizasyonları düzenlerken dışarıdan yardım alabiliyor, farklı düzenlemelerle mekanımızı güzelleştirebiliyorsunuz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek için kır bahçemiz oldukça geniş. Davetli kısıtlamasına gitmeksizin aileniz ve dostlarınızla beraber dilediğinizce eğlenebilir, pisti doldurabilirsiniz. En özel ve güzel şarkılara yer verdiğimiz gecenizde müzik seçimini sizlere bırakıyoruz. Dilerseniz konseptinize uygun da şarkılara yer verebiliriz. Müzisyenlerimiz bu sektörde hatırı sayılır deneyime sahip. Repertuarları oldukça geniş.


Organizasyonlarınızın tam da istediğiniz gibi olmasını istiyoruz. Bu yüzden organizasyonlarınızı düzenlerken sizlerden yardım alıyor, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanız için düşüncelerini öğreniyoruz. Organizasyon sorumlumuz organizasyon öncesinde ve boyunca sizlerle irtibat halinde olacak ve organizasyon akışı hakkında bilgi verecek.


Yüz yüze görüşerek organizasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve hayal ettiğiniz geceye ulaşmaya ne dersiniz?


İstediğiniz hizmetleri öğrenerek özel kına gecesi paketleri oluşturabilir, istediğiniz gibi bir gece geçirmenizi sağlayabiliriz. Hayal ettiğiniz kına gecesi organizasyonları için bir tık uzağınızda sizleri bekliyoruz.


Unutulmaz olmak işte bu kadar kolay!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sahra Kır Bahçesi 3091. Sokak 10300‎ Balıkesir, Edremit/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sahra Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.