Rezone Health & Oxygen Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rezone Health & Oxygen Hotel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Rezone Health & Oxygen Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Rezone Health & Oxygen Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rezone Health & Oxygen Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Rezone Health & Oxygen Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rezone Health & Oxygen Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Rezone Health & Oxygen Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Rezone Health & Oxygen Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rezone Health & Oxygen Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Rezone Health & Oxygen Hotel Hakkında

Geleneksel organizasyonlardan uzaklaşanların tercihi modern kına ve bekarlığa veda geceleriniz için Rezone Health & Oxgen Hotel Altınoluk’ta hizmetinizde!

Otelimizin özelliklerini anlatalım isterseniz.

Otelimiz isminden de anlaşılacağı üzere, 4 mevsim hizmet veren bir sağlık ve oksijen oteli. Kaz Dağları’nın Edremit Körfezi’ne bakan yamaçlarında kurulmuş Altınoluk köyünün tepesinde bulunan Rezone Health & Oxygen Hotel, yaşam alanlarının bittiği ve Kaz Dağları Milli Parkı’nın başladığı noktada, medeniyet ve doğanın bir arada yaşandığı bir konumda bulunuyor. Sırtını Kaz Dağları’nın göknar çamlarına dayamış, zeytin ağaçları içerisinde, Edremit Körfezi’ne hâkim bir konumda, Türk ve Yunan adalarını kuş bakışı gören eşsiz bir manzaraya sahip.

Sevdiklerinizle birlikte şehrin kalabalığından uzakta ama doyasıya eğlenebileceğiniz butik bir organizasyona sahip olacağınız anlar sunuyoruz. Gecelerinizi bahçemizde düzenliyoruz. Bahçemizin dekorasyonu için ortaklık kurduğumuz profesyonel ellerden yardım alıyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, tarzınızı yansıtacak konsept çalışmalar yaparak bahçemize farklı bir hava katıyoruz. Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır; kına gecenizin unutulmaması ve akılda kalması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz şekilde organize ettiğimiz kına gecenizde, doğal ürünleri kullanarak hazırladığımız menülerimiz konuklarınıza lezzet şöleni yaşatacak. Yemek tercih etmezseniz atıştırmalık ve meşrubat seçeneklerimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Kına gecenizden sonra arkadaşlarınızla birlikte otelimizde kalıp güzel bir tatil yapmak isterseniz doğa manzaralı odalarımızı tercih edebilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırılması şartıyla odalarımızı titizlikle hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına gecenize hazırlık sürecinizden başlayarak, organizasyonunuzun bitişine kadar sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. En büyük motivasyon kaynağımız misafir memnuniyetimiz.

Eğer siz de bu özel anları bizimle birlikte organize etmek isterseniz sayfa üzerindeki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Altınoluk Mahallesi Kumluk Sokak No:15 Edremit/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rezone Health & Oxygen Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.