Pembe Köşk

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pembe Köşk - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Pembe Köşk Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Pembe Köşk Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pembe Köşk Sıkça Sorulan Sorular

Pembe Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pembe Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Pembe Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Pembe Köşk kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pembe Köşk kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Pembe Köşk Hakkında

Balıkesir Edremit’te bulunan Pembe Köşk Hotel Akçay, özel organizasyonlarınızda yanında!


Bir otel olmanın ötesindeyiz. Özel gün organizasyonlarınızda da ev sahipliği yapıyoruz. Konseptlerinize göre farklı seçeneklerde hizmet verebiliyor, kına gecesi organizasyonlarınızı güzelleştiriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla beraber organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor, gecenizi güzelleştiriyoruz.


Önceden belirlediğiniz konseptiniz doğrultusunda organizasyonlarınızı tasarlıyor, talep ettiğiniz istekleri organizasyonlarınızda gerçeğe dönüştürüyoruz. Açık ve kapalı alanımızda kına gecenize ev sahipliği yapabiliyor, istediğiniz her mevsim bizi tercih edebiliyorsunuz.


Sevdiklerinizle beraber eğlenebileceğiniz bir organizasyon için bizi tercih etmeye ne dersiniz?


Sunduğumuz hizmetleri sıralayalım.


Organizasyonlarınızda bizi tercih etmek istiyorsanız; kapalı alanımızda 150 kişiyi ağırlayabiliyorken açık alanımızda 200 kişiye hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle beraber buluştuğunuz otelimizde isterseniz konaklama hizmetimizde bulunuyor.


Dekorasyonunuz için uygun renk tercihleri yapıldıktan mekânımız hazırlanmaya başlıyor. Profesyonel ekibimiz kına gecesi için gerekli olan malzemeleri ve aksesuarları mekanımıza konumlandırıyorlar.


Yemekli ve yemeksiz olarak kına gecesi organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Yemeksiz organizasyonlarınızda atıştırmalıklarla beraber davetlileriniz için ikramlarda bulunuyoruz. Yemekli olarak organizasyonlar düzenliyorsak eğer farklı menü alternatifleri sunuyor. Davetlileriniz için istediğiniz lezzetleri bir araya getirebiliyorsunuz.


Dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz. Organizasyonunuz için dışarıdan yardım alabilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dışarıdan fotoğraf ve video hizmeti de alabiliyor, dilerseniz bünyemizde bulunan fotoğraf ve video sanatçısıyla da çalışabiliyorsunuz. Düğüne yaklaştıkça sıkıntılı geçen bu süreçte organizasyon ekibimizle beraber danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarında düğün öncesinde stres atmanızı sağlıyor, her detayı sizler için düşünerek rahatlatıyoruz.


Organizasyonlarınız için bizi tercih etmek isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişim kurmalı, anlatmalısınız.


Peki, Edremit Akçay Pembe Köşk’e nasıl nasıl ulaşacaksınız?


Bu sayfa üzerinde yer alan ücretsiz fiyat teklifi al seçeneğine tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak doldurun ve organizasyonunuz hakkındaki bilgileri bizimle paylaşın.


Biz de en kısa zamanda size geri dönüş sağlayalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Akçay Mah. Turgut Reis Cad. Pina Deresi No:37 10390 Edremit/BALIKESİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pembe Köşk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.