Papazlıkhan Hotel & Restaurant

E-posta Gönder

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Papazlıkhan Hotel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Papazlıkhan Hotel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Papazlıkhan Hotel & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Papazlıkhan Hotel & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Hakkında

Havuz kenarında ya da kır bahçesinde kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyenleri Papazlıkhan Otel Balıkesir adresinde bekliyor, unutulmaz bir gece düzenlemek için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır bu sektörde bizi tercih eden çiftlerle beraber çalışıyor, gelin adaylarının kına gecesi organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Bizimle gecenizi güzelleştirmek isterseniz hazırız!

Profesyonel ekibimizle beraber unutulmaz olmanız için hummalı bir çalışma yürütüyor, planlı ve programlı olarak organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile beraber trendleri takip ediyor, moda olan kına gecesi konseptlerinde gecelerinizi düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Beraber çalıştığımız organizasyon firmasıyla beraber istediğiniz geceye ulaşmanızı sağlıyoruz. Eğer bizimle kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız; ‘Gecenizde hangi hizmetlere yer veriyoruz?’ hemen anlatalım.

İlk olarak dekorasyonumuzu düzenlemek ile işe başlıyoruz. İstediğiniz renkleri mekânımızda bulunan masa ve sandalyelerde kullanıyor, süslemelerimizi sizlerin istek ve zevklerine göre seçiyoruz. En önemli günlerinizi bizimle beraber güzelleştirebiliyor, konuk masanızda istediğiniz aksesuarlara yer veriyoruz.

Papazlıkhan Hotel olarak kına gecesi organizasyonlarınızı yemekli veya kokteylli olarak düzenliyor, menülerde istediğiniz lezzetlere yer veriyoruz. Organizasyonun her aşamasını kendiniz planlayabilir, istediğiniz düzenlemelere yer verebiliyorsunuz. Papazlıkhan Hotel olarak hayal ettiğiniz organizasyonu bizimle beraber gerçekleştirebilir, gecenizde yer verdiğimiz detaylarla beraber unutulmaz olmayı sağlayabiliriz.

Kına gecesi organizasyonlarınız için farklı konseptlerde düzenleme yaptıktan sonra müzisyenlerimiz de şarkılarında aynı konsepte yer veriyorlar. Böylece gecenizde güzel bir uyum yakalıyoruz. Profesyonel müzisyenlerimiz oldukça geniş bir repertuara sahip. Bizimle beraber organizasyonlarınızda en güzel şarkılara yer veriyorlar.

Fotoğraf ve video hizmetinden başlayarak birçok çözüm ortağıyla beraber gecenizi güzelleştireceğiz. Eğer siz de gecenizi bizimle beraber gerçekleştirmek isterseniz Papazlıkhan Hotel & Restaurant’ın sayfasında yer alan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilirsiniz.
Hayallerinizdeki organizasyona ulaşmak bu kadar kolay!

Özel günlerinizde bizimle beraber unutulmaz olmanız için Balıkesir’deyiz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çam Mh. Taşbaşı Mevkii No:27 Altınoluk, 10870 Edremit/Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Papazlıkhan Hotel & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.