Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Manastırhan Kazdağları Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Manastırhan Kazdağları Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Manastırhan Kazdağları Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Manastırhan Kazdağları Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Manastırhan Kazdağları Otel Sıkça Sorulan Sorular

Manastırhan Kazdağları Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Manastırhan Kazdağları Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Manastırhan Kazdağları Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Manastırhan Kazdağları Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Manastırhan Kazdağları Otel Hakkında

Geleneksel ya da modern kına gecesi organizasyonlarını kır bahçemizde gerçekleştirerek unutulmaz bir geceye kavuşmaya ne dersiniz?


Manastır Mola Butik Otel yıllardır Balıkesir Edremit mevkiinde otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor. Nice misafirini kaliteli hizmetiyle buluşturuyor, unutulmaz tatillere sahip olmalarını sağlıyoruz. Yılların kattığı tecrübe ile kendimizi geliştirerek hizmet anlayışımızı geliştirdik. Düğün organizasyonları, kına gecesi merasimleri başta olmak üzere birçok konuda hizmet vermeye başladık.


Şimdi de sizin kına gecesi organizasyonunuzu düzenlemek ve davetlilerinizle beraber keyifli bir organizasyon geçirdikten sonra konaklama için bizi tercih etmenizi istiyoruz. 30 farklı odamızı ihtiyaçlarınıza göre tasarladık ve kullanıma açtık.


Kına gecesi için gerekli olan konsept ve aksesuarları çözüm ortaklarımız ile temin edebilir, dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek mekânımızın dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Hayal ettiğiniz organizasyona bizim aracılığımız ile ulaşabilecek, dilediğiniz geceye ulaşmanızı sağlayacağız.


Kır bahçemizde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonları için konuk masalarınızı yemyeşil çimlerin üzerine konumlandırabiliriz. Biz Manastır Mola Boutique Hotel Edremit/Balıkesir adresinde bizi tercih etmek isteyen misafirlerimize unutulmaz bir bahçede kına gecesi organizasyonları düzenliyoruz.


Kına süslemelerinden başlayarak kına mumu, kına, kına tepsisini temin ediyor, kına geceniz için özel olarak hazırlanan masaya konumlandırıyoruz. Masanızda istediğiniz detaylara yer verdiğimiz aksesuarları konumlandırıyoruz. Hepsi de birbirinden kaliteli ve konseptinize uygun!


Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyor. İstediğiniz içeriklere sahip planlar hazırlayarak beğeninize sunuyoruz. Farklı hizmetler almak isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişim kurabilir, istediğiniz detaylara yer verebilirsiniz. Paketlerimizin içeriğine hep beraber karar veriyor, yaratıcı ekibimizle beraber önerilerde bulunabiliyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek için bizi tercih edebilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz. Peri masalında hissi uyandıracak organizasyonlarınız için bir tık uzağınızdayız.


Ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Avcılar Mahallesi, 10870 Edremit/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Manastırhan Kazdağları Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.