Kıyı Cafe & Beach Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kıyı Cafe & Beach Restaurant
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kıyı Cafe & Beach Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kıyı Cafe & Beach Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kıyı Cafe & Beach Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kıyı Cafe & Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kıyı Cafe & Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kıyı Cafe & Beach Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kıyı Cafe & Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Kıyı Cafe & Beach Restaurant Hakkında

Kına ve bekarlığa veda gecelerinizi Akçay Kıyı Cafe’de düzenliyoruz. Sevdiklerinizle sıcak ve samimi bir ortam yarattığımız mekanımızda, düğün öncesi stresinizi atmanız için size özel bir program hazırlıyoruz.

Yakın arkadaşlarınız ile birlikte bu kutlamayı yapmak eminiz sizin içinde çok önemli. Çeşitli türlerde müziklerle eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Dekorasyonumuzda tamamen rahatlığınızı sağlamak ve tabi ki göz zevkinize hitap etmek adına detaylara yer verdik. Kaliteli bir ses sistemi kullanıyoruz. Bununla birlikte size özel bir masa hazırlıyoruz. Böylece hem müziğin hem görselliğin hem de eğlencenin ortasında buluyorsunuz kendinizi.

Mekânımız içerisinde kız arkadaşlarınızla da rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Bu konuda kendinizi güvende hissedin. Herkesin özgürce eğlenebileceği bir ortama sahibiz. Bu özel gecenin amacının da eğlenmek olduğunun farkındayız! Bekarlığa veda partinizin sonunda kahkahalarla mekanımızdan ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Hizmetten son derece memnun kalmanızı ve her konuda memnun olmanız, bizi çok ama çok mutlu ediyor.

Bu özel geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, nedime minderleri, davul, testi ve daha birçok gerekli ritüel aracını sağlayabiliyoruz. Şu zamana kadar bekarlığa veda partisi organizasyonu kapsamında birçok etkinlik düzenledik. Kız arkadaşlarıyla ya da erkek arkadaşlarıyla eğlenmek için gelen çok fazla misafirimiz oldu. Bu yüzden oldukça tecrübeli bir mekanız. Aldığımız olumlu geri dönüşler sebebiyle de aynı şevkle devam ettik. İster yemekli bir bekarlığa veda ister yemeksiz. Tüm taleplerinize karşılık veren bir hizmet anlayışının ayrıcalığını sizlerde hissedeceksiniz.

Eğer siz de bu özel gece için her türlü imkanı sunan mekanımız ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Akçay Mahallesi, Leman Akpınar Cad./327. Sok. No:8, 10300 Edremit/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kıyı Cafe & Beach Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.