İda Natura Butik Otel

E-posta Gönder

İda Natura Butik Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

İda Natura Butik Otel Kapasite

 • Kapasite

  50'den az

İda Natura Butik Otel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

İda Natura Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • İda Natura Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İda Natura Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İda Natura Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • İda Natura Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İda Natura Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

İda Natura Butik Otel Hakkında

Uzun yıllardır İda Natura Kazdağları Butik Otel olarak turizm sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Otelimizde misafir memnuniyetini benimsiyor ve tüm ekibimiz ile birlikte konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz.

Otelimizde toplu organizasyonlar yaptığımız bir alanımız da mevcut. Yaklaşık 50 kişilik bir organizasyon düzenleyebileceğiniz toplantı salonumuz gerekli tüm donanımlara sahip. Fakat kına organizasyonu tüm ritüelleri ve adetleri ile apayrı bir etkinlik olduğu için çiftimiz dilerse bu konuda profesyonel bir yardım alabilir. İşin uzmanları kına organizasyon firması ile anlaştığınız takdirde biz de o ekip ile tam bir uyum içerisinde çalışarak gerekli hazırlıklara elimizden geldiğince destek oluruz. Yeter ki her şey sizin istediğiniz ve hayal ettiğiniz gibi gerçekleşsin.

Eğer yemekli bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız şunu bilmenizi isteriz ki tüm yemeklerimizi ve ikramlarımızı gönül rahatlığı ile korkusuzca tüketebilirsiniz. Çünkü ürünlerimiz tamamı ile el yapımı, usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle hazırlanıyorlar. İçerik olarak tamamen mevsimine uygun ve taze olduklarından emin olduğumuz sebze ve meyveleri tercih ediyoruz. Bu sebeple kaliteli ve bir o kadar da lezzetli yemekler yiyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Otelimizde çeşitli boyut ve özelliklerde çok sayıda odamız var ve eğer çiftimiz ya da konukları organizasyon öncesi veya sonrası konaklamak isterlerse bu hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirler. Kına çiftimize özel olarak bir balayını özenle hazırlar, özel isteklerinizi itina ile yerine getirebiliriz.

İda Natura Life Style Butik Otel adı ile de bilinen otelimizde kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bize ulaşmak ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz hemen sayfanın sağ üst köşesindeki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Kızılkeçili Köyü 902 Sok.No:17 Akçay / Edremit / Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İda Natura Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.