Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Güre Saruhan Termal Otel

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güre Saruhan Termal Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Güre Saruhan Termal Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Güre Saruhan Termal Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Güre Saruhan Termal Otel Sıkça Sorulan Sorular

Güre Saruhan Termal Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Güre Saruhan Termal Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güre Saruhan Termal Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Güre Saruhan Termal Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Güre Saruhan Termal Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Güre Saruhan Termal Otel Hakkında

Edremit körfezinin oksijen merkezi, Kazdağı eteklerinin deniz ile buluştuğu noktada yer alan otelimizde gösterişli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Peki güler yüzlü ekibimiz ve güzel ambiyansımız eşliğinde kına gecenizi Güre Saruhan Termal Otel Balıkesir / Edremit’te unutulmaz kılmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise sunduğumuz olanaklardan bahsetmek isteriz;

Öncelikle kına gecenizi 150 kişilik restoranımızda veya 600 kişi kapasiteli balo salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte bütün hazırlık sürecinizi planlıyoruz. Gelecek davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyor, mekânımızı dilediğiniz tarzda süsleyebiliyoruz. Eğer Hint, bohem ve Osmanlı konseptlerini içeren bir süsleme tercih ederseniz iş ortaklarımızdan danışmanlık alabiliyoruz. En küçük ayrıntıyı bile atlamamak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Kına geceleriniz için kaliteli ses ve sahne hizmeti sunuyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans ederken en sevdiğiniz şarkılara eşlik etme fırsatı yakalayacaksınız. Geleneksel kına gecesi müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Menülerinizde usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yöresel yemekleri kullanıyoruz. Dilerseniz Dünya Mutfağının en özel lezzetlerini kullanarak da bir menü oluşturabiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmiyoruz ve tercihi tamamen size bırakıyoruz. Dilerseniz kına gecenizden önce otelimize gelip menü tadımı yapabilirsiniz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.

Balo ve toplantı salonumuzda, uluslararası sempozyumlar, marka lansmanları, özel iş toplantıları, butik eğitimler düzenleyebiliyor; her türlü ihtiyacınıza cevap veren hizmetlerimizle sizleri buluşturuyoruz. Ayrıca düğün, kokteyl partileri, kurumsal davetler, şirket toplantılarınız için de ev sahipliğinizi yapabiliyoruz.

Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla özel günlerinizde yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğer siz de daha fazla bilgi almak ve Güre Saruhan Termal Otel fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Güre Mah. Millet Cad. No:35 10300 Edremit, Balikesir Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Güre Saruhan Termal Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.