Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Grand Dallas Düğün Salonu

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Dallas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Dallas Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Grand Dallas Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Dallas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Grand Dallas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Dallas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Dallas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Dallas Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Dallas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Grand Dallas Düğün Salonu Hakkında

Balıkesir’in en büyük ve en modern düğün salonlarından biri olan Grand Dallas Düğün Salonu’na hepiniz hoş geldiniz! Kına gecenizi düzenlemek için oldukça doğru bir tercih yaptığınızı söylemek istiyoruz. Neden mi? Gelin, verdiğimiz hizmetleri ve kendimizi kısaca anlatalım, kararı siz verin.

Farklı zevklere göre dizayn edilen dört farklı salonumuz bulunuyor. Bunlardan biri Altın Salon, Gümüş Salon , Elmas salon ve kına salonumuz olan Bronz salonumuzla sizlere hizmet vermekteyiz.Bu salonların farkı; konseptlerinin tamamen bambaşka olması. Altın Salon, adından da anlaşılacağı gibi altın sarısı rengini kullanarak dizayn edilen salonumuz. Tavan, duvar dekorasyonları, masa ve sandalyeler, masa üzeri aksesuarları, pist ve bunun gibi detayların hepsinde bu rengi bulabiliyorsunuz. Gümüş Salonumuz ise aynı detaylarda gri rengini tercih ettiğimiz salonumuz. Elmas salonumu adındanda olduğu üzere büyüklük gösteriş ve şıklığıyla elmas gibi parlıyor ve tabiki de Kına geceniz için aynı kaliteye sahip açılır kapanır tavan ve katlanır camlarıyla sizi acık havad kına konsepti yaşatacak bronz salonumuzu da tercih edebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz salonumuzu süslerken belirlediğiniz kına konseptini her ayrıntıda uyguluyoruz. Geleneksel kına konsepti tercih ederseniz kırmızı, son yıllarda sıkça tercih edilen Osmanlı, Hint, prenses ve roman konseptlerinden birini tercih ederseniz buna uygun renk ve tarzda aksesuarlar kullanıyoruz. Sektörü yakından takip eden ve modanın içinde olan ekibimizin önerilerini de dinleyebilirsiniz.

Kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarlarını eksiksiz bir şekilde temin ederek hayalinizdeki organizasyonu sunuyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı ve kaftanı belirlediğiniz konsepte göre temin ediyoruz. Aynı zamanda sevdiklerinize farklı bir görsel şov sunmak isterseniz kına ekibimiz ile birlikte bu gece için mini bir koreografi hazırlayabiliyorsunuz. Dilerseniz zenne ya da oryantal isteğinde, dilerseniz de bir davul şov tercihinde bulunabiliyorsunuz.

Salonlarımızdaki iklimlendirme sistemlerinin merkezi sistem ile çalıştığını söylemek istiyoruz. Yazın soğuk, kışın ise sıcak bir ortam yaratmamız sebebiyle yılın dört mevsiminde de bizi tercih edebiliyorsunuz.

Telafisi olmayan bugünlerde hiçbir hataya yer yok! İşte bu yüzden, bu tarz organizasyonlarda kendisi kanıtlamış bir düğün salonunu tercih etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Grand Dallas Edremit iletişim bilgilerini öğrenmek ve düğününüzü planlamak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ülkü yolu (230,57 km) 10300 Edremit, Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.