Gökkuşağı Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gökkuşağı Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gökkuşağı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Gökkuşağı Kır Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gökkuşağı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Gökkuşağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gökkuşağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Gökkuşağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gökkuşağı Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gökkuşağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Gökkuşağı Kır Bahçesi Hakkında

Kına gecenizi şehrin tam orta yerinde, doğayla iç içe bir mekânda yapmak ister misiniz? Gökkuşağı Düğün Salonu Edremit olarak, bu isteğinize kulak veriyoruz ve kır bahçemizde güzel bir organizasyon gerçekleştirmek için sizi davet ediyoruz.

Kına organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınızla duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışarıdan anlaşabileceğiniz organizasyon firması aracılığıyla değişik aksesuarlar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Öncelikle 900 kişilik kır bahçemizde sizi konuk ediyoruz. Bahçemizin içinde kafeterya, emzirme odası, otopark ve elektrik kesintisine önlem olarak jeneratörümüz bulunuyor. Organizasyon sorumlumuzla birlikte istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, tarzınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz.

Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırlıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte, açık havada en güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kına gecelerinizde müzik seçimini birlikte yapıyoruz, son trendlerdeki şarkılara eşlik ederken çok eğleneceksiniz.

Salona girişinizi titizlikle hazırladığımız ışıklı gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik ilk dansınızda sizi sis ve volkan gösterisi bekliyor olacak. Bu görsel şovu konuklarınızın çok beğeneceğinden eminiz.

Bahçemizle anlaşmalı fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için kına geceniz boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Fotoğraf çekimleriniz dışında kesintisiz videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz.

Konuklarınızın hakkınızda düşüncelerini yazıp geleceğe güzel bir hediye bırakmaları için anı defteri hazırlıyoruz. Kına gecenizden sonra bu yazıları okurken çok duygulanacağınıza eminiz.

Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız. Daha fazla bilgi almak ve Gökkuşağı Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balıkesir kına mekanları arasında fark yaratacak olanaklarımızla sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hamidiye Mah. 574.Sokak No:5 Şehit Hamdibey Stadyumu Yanı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gökkuşağı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.