Entur Termal Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Entur Termal Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Entur Termal Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Entur Termal Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Entur Termal Otel Sıkça Sorulan Sorular

Entur Termal Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Entur Termal Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Entur Termal Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Entur Termal Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Entur Termal Otel Hakkında

Hizmet standartlarıyla sizleri etkileyen bir otelde kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Düğün, nişan, kına olmak üzer birçok organizasyonda sizlerle buluşuyor, özel günlerinizi daha güzel hale dönüştürüyoruz. Entur Termal Otel bünyesinde kına gecesi organize etmeyen misafirlerimiz için sabırsızlıkla bekliyor, hayallerindeki geceye ulaşmalarını sağlıyoruz. Kusursuz hizmeti sunarken misafirlerimize ilk olarak konaklama hizmeti versek de kendimize özel gün davetlerinde de güveniyor, kına gecesi organizasyonunuzu en iyi şekilde organize edeceğimizi düşünüyoruz.


Kına gecelerinizde istediğiniz tüm detayları sizlere sunuyor, farklı aksesuar ve süslemelerle kına gecesi mekânımızı güzelleştiriyoruz. Yemyeşil bir bahçeye sahibiz. Konuklarınız için özel masalar konumlandırıyor, istediğiniz geceye kavuşmanızı sağlıyoruz. Aileniz ve dostlarınızla beraber keyifli anlar geçirmenizi sağlıyor, geniş kır bahçemizde 400 misafirinizle beraber rahat organizasyonlar gerçekleştirebileceksiniz.


Organizasyon sorumlumuz ile beraber isteklerinizi yerine getiriyor. Özel çözümler düşünüyor, gecenizde oluşabilecek aksiliklere karşı hazırlıklıyız.


Otelimizde gerçekleşecek kına gecesi organizasyonları için dışarıdan organizasyon firması getirebiliyor, dilediğiniz gibi mekânımızın dekorasyonunu değiştirebiliyorsunuz. Gecemi siz planlayın derseniz organizasyon ekibimizle beraber organizasyonunuzun tüm aşamalarını ve dekorasyonunu biz de planlayabiliyoruz.


Sevdikleriniz ve ailenizle beraber hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlıyoruz. Müzisyenlerimizle beraber eğlenceli saatler geçirmenizi sağlıyor, müzik listenizde de dilediğiniz şarkılara yer vermenizi sağlıyoruz. Aileniz ve dostlarınızla beraber unutulmayacak anlara imza atabileceksiniz.


Peki, Balıkesir Entur Termal Otel adresi nerede diye sorarsanız hemen cevaplayalım.


Bostancı Mahallesi üzerinde bize ulaşabilir, sevdiklerinizle beraber unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Kaplıcalar mevkiindeyiz. Merkezi bir konumda bizimle buluşabilir, organizasyon ekibimizle beraber misafirlerinizi ağırlayabiliriz.


Organizasyon ekibimizle yemekten müziğe, dekorasyondan konsepte kadar her konuda sizlerle beraber olacağız. Bizi seçmek isterseniz ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşabilirsiniz. En güzel gecenizi tasarlamak için hazırız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bostancı Mah. Kaplıcalar Mevkii Küme Evler No:8 10300 EDREMİT, Balikesir Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Entur Termal Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.