Doğa Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Doğa Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Doğa Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Doğa Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Doğa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Doğa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Doğa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Doğa Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Doğa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Doğa Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Akçay Doğa Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Balıkesir Akçay’da faaliyet gösteriyoruz. Unutulmaz bir gün geçirmeniz için kaliteli hizmet vererek eksiksiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Özel günlerinize sizin verdiğiniz değeri veriyor aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.


Düğün, kına ve bekârlığa veda partiler, nişan kutlamaları, sünnet düğünleri başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz. Konsept bir kına organizasyonu geçirmek isteyen çiftlere farklı alternatifler sunarak kişiye özel konsept geliştirme yapıyoruz.


Trende uygun bir şekilde kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kılıyor, birbirinden farklı alternatiflerimizle sizi buluşturuyoruz. Kına gecelerinin geçmişten bugüne kadar kültürümüzde önemli bir yeri var. Son zamanlarda ise farklı konseptler ile gerçekleştirilmeye başlandı. Bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kına tahtı kuruyor etrafına koyduğumuz minderlerle konsept bir ambiyans yaratıyoruz.


Işık ve ses ekipmanlarımız kaliteli olduğundan dolayı gün boyu kesintisiz eğlenmenizi sağlıyoruz. Kurduğumuz dekorların önünde fotoğraf çekilebilir ışığın yeterli oluşundan dolayı videolarda güzel çıkabilirsiniz. Ses sistemimiz son teknolojidir cızırtısız müzikler dinleyerek canlı performans sanatçımızın söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik edebilirsiniz.


Akçay Doğa Düğün Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kaliteli hizmet anlayışını benimsediğimizden dolayı kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Akçay düğün mekânları ve kına mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz.


Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz. Davetliler için taze kuruyemiş ve kuru pastalar ikram ediyor içeceklerle servis ediyoruz. Yemekli organizasyonla özel gününüzü kutlamak istiyorsanız kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Siz de unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kızılkeçili Mahallesi, 10390 Edremit/Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Doğa Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.