• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Cemo Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Cemo Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cemo Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Cemo Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cemo Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cemo Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Cemo Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cemo Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Cemo Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekarlığa veda gecelerinin gelin adaylarımız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Cemo Düğün Salonu Burhaniye olarak bu özel geceleri en özel anlara dönüştürerek size kusursuz bir organizasyon vaat ediyoruz. Gelin adaylarımızın ve konuklarımızın bizden memnun ayrılması için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Yenilenen trendlere ayak uyduruyor, her aşamada sizin fikirlerine başvurarak gecenizi planlıyoruz.


Kına geceniz için hangi hizmetleri sağladığımızdan bahsetmek istiyoruz.


Öncelikle salonumuzda davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Konuklarınızın oturma düzenini nasıl isterseniz o şekilde yapıyoruz. Sadeliği ve şıklığı bir arada sunan masa ve sandalye giydirmelerinizi özenle yapıyoruz. Kına gecelerinin en çok tercih edilen rengi tabii ki kırmızı. Ancak dilediğiniz bütün renklerde süslemeler yapabiliyoruz.


Kına gecesi ritüellerini yerine getirmek için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, davul, testi, nedime minderleri ve birçok şey… Eğer bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz biz koordineli çalışmalar yürütebiliyoruz.


Ayrıca kına tahtınızı da özenle tasarlıyor, kendinizi adeta bir prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Kına tahtınızın bulunduğu bölümde özel bir alan oluşturuyoruz. Sevdiklerinizle birlikte fotoğraf çekinebileceğiniz fotoğraf köşesi hazırlıyoruz.


Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.


Gelin adayımızın ve davetlilerinin konforlu ve sorunsuz bir gece geçirmeleri bizim için çok önem arz ediyor. Bu nedenle deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.


Kına gecesi dışında nişan, düğün gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmanın mutluğunu yaşıyoruz. Ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Ali Kemal Deveciler Bulvarı Kuva-yi Milliye Anıtı Karşısı, Burhaniye

 • Haritadaki Konumu

  Cemo Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.