Çakırbey Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Havran, Balıkesir.

Kapasite Bilgileri

Çakırbey Kır Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Çakırbey Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Çakırbey Kır Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çakırbey Kır Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Çakırbey Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çakırbey Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çakırbey Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çakırbey Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çakırbey Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Çakırbey Kır Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi yemyeşil bir alanda unutulmaz kılmak için Havran Çakırbey Kır Düğün Salonu olarak hizmetinizdeyiz. Samimi ve sıcak ortamımızda uzun yıllardır düğün sektöründe hizmet vermenin tecrübesiyle eğlenceli bir gece geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Düğün öncesi stresten uzaklaşacağınız bu özel gününüzde her türlü isteğinize cevap alabileceğiniz, işini özenle yapan bir hizmet anlayışı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kır bahçemizin özelliklerinden ve kına geceniz için sunduğumuz fırsatlardan bahsetmek istiyoruz. Organizasyon sorumlumuz kına geceniz den önce sizinle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama imkânı sunuyoruz. Böylece size sadece en ufak detayların bile düşünüldü kusursuz bir bekarlara veda günü geçirmek kalıyor.

Yeşilin ve ağaçların arasında bulunan bahçemizin geniş alanı sayesinde konuklarımızı rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. Kına geceniz için belirlemiş olduğunuz konsept doğrultusunda bahçemizin hazırlanmasına başlıyoruz. Yeşili ile beyazın muhteşem uyumunu bahçenizde gözler önüne seriyoruz. Masa ve sandalye süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Masalarımızda farklı dekorasyon aksesuarları kullanıyoruz. Bu ahengin ortaya çıkmasını sağlayan ufak detayları ihmal etmiyoruz. Davetlileriniz bahçemize ilk girdikleri andan itibaren kendilerini büyülenmiş hissedecekler.

Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları teminini yapabileceğimiz gibi eğer bir organizasyon firması ile anlaşırsanız, anlaştığınız firma ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Kına tahtınızın süslemesini de büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken konseptinizle uygun renkleri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz. Tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz.

Kına gecesi dışında düğün, doğum günü, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz.

Eğer siz de bu özel gününüzü bizimle birlikte planlamak isterseniz yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.