Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Balıkesir

Burhaniye Uygulama Oteli

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burhaniye Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Burhaniye Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Burhaniye Uygulama Oteli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Burhaniye Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Burhaniye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Burhaniye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Burhaniye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Burhaniye Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Burhaniye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Burhaniye Uygulama Oteli Hakkında

Düğün öncesi gerçekleşen ve daha eğlenceli olan kına gecesi organizasyonlarınız için uygulama otelimizde profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yenilenen odalarımız ile birlikte hem konforlu konaklamanız hem de özel organizasyonlarınız için çalışıyoruz. 70 ve 80’lerin egzotik havasını yarattığımız lobimiz ve havuz başı alanımızla birlikte de keyifli vakit geçirmeniz için her detayı düşünerek hizmet veriyoruz.

Her seferinde yeniliği kendine hedef belirleyen bir anlayış ile birlikte eğitim alan öğrencilerimizin hizmetiyle tanışıyorsunuz. Kongre, seminer, konferans gibi kurumsal organizasyonlarınız dışında düğün, nişan, kına gibi özel davetleriniz için de hizmet veriyoruz. 300 kişilik büyük ile birlikte 75 ile 100 kişilik iki adet salonumuz daha var. Bir de havuz başı alanına sahibiz. Yaz ya da bahar mevsimi organizasyonları için oldukça uygun bir otel olarak karşınıza çıkıyoruz.

Önceden bir araya gelerek görüşme gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bir kına programı hazırlıyoruz. Kına tahtı gibi birçok detayı içeren bu program sayesinde davetiniz için her şeyi önceden hazırlıyoruz. O gün gelip çattığında ise havuz başı konseptli ve istediğiniz detaylara sahip bir davetiniz oluyor. Bunun dışında Burhaniye Uygulama Oteli fiyatları konusunda da oldukça bütçe dostuyuz.

Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle karşınızdayız. Bunun dışında servis ekibimizden mutfağa kadar herkes son derece hijyen kurallarına uyduğu gibi program konusunda asla aksama yaşamanıza izin vermiyor.

Gelelim Burhaniye Uygulama Oteli telefon numarası bilgisine… Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hem merak ettikleriniz hem de telefon ve fiyat bilgisi konusundaki sorularınızı cevaplıyoruz. Daha sonra da sizi ayrıntıları konuşmak için otelimize davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ören Mah. Örentepe Mevkii

 • Haritadaki Konumu

  Burhaniye Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.