Aeneas Boutique Hotel

E-posta Gönder

Aeneas Boutique Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Aeneas Boutique Hotel Kapasite

 • Kapasite

  50'den az

Aeneas Boutique Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Aeneas Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Aeneas Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aeneas Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Aeneas Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Aeneas Boutique Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aeneas Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Aeneas Boutique Hotel Hakkında

Butik bir otelde, yakın arkadaşlarınız ile birlikte bol eğlenceli ve aynı zamanda dinlenmeli bir bekârlığa veda partinizi yapmak istiyorsanız, aradığınız yer burası olabilir.

Balıkesir Aeneas Butik Otel olarak Afrodit Yapı Tasarım ve Turizm A.Ş bünyesinde 2014 yılında kurulduk. O zamandan beri bilfiil faaliyetteyiz ve ilk günkü enerji ve heyecanımız ile çalışıyoruz. Otelimizde konuklarımızın bütün ihtiyaçlarını layığı ile karşılamak için büyük bir kadro ile çalışıyoruz. Herkes işini severek ve güler yüzlülük ile yaptığı için konuklarımızı rahatlıkla mutlu edebiliyor ve hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlayabiliyoruz.

Şehir gürültüsü ve karmaşasından uzakta olan otelimiz Kaz Dağları’nın eteğinde bulunuyor. Konumumuz itibari ile Dünya Sağlık Örgütü’ne göre insanlar için en ideal oksijen oranının, yani 0.021 değerinin bulunduğu Şahin Deresi Kanyonu’na da oldukça yakınız. Böylesine nefis bir ortamda düğün hazırlıklarının stresini atmamanız için hiçbir sebep yok.

Yüksek konumumuz sayesinde panoramik bir manzarada çok keyifli saatler geçirebileceğiniz bir de havuzumuz var. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte yüzebilir ve serin suyun tadını çıkarabilirsiniz. Eğer yaz sezonunda otelimize gelirseniz aynı zamanda güneşlenebilirsiniz de.

Birbirinden lezzetli yemekler servis ettiğimiz otelimizde, usta aşçımızın hazırladığı yemekleri yerken dilerseniz alkol de tüketebilirsiniz.
Peki, Aeneas Butik Otel nerede?

Hemen kısaca anlatalım. Sahili, denizi ve havası ile sadece Balıkesirlilerin değil yolu bu taraflardan geçmiş herkesin çok sevdiği Altınoluk’ta bulunan otelimiz Edremit merkeze de oldukça yakın. Avcılar Altı Mevkii, Club Afrodit Tatil Köyü ana girişinden 600 metre ileride dağ yönünde bulunuyor. Otelimize isterseniz Edremit merkezden kalkan minibüslerle isterseniz de otobüslerle, toplu taşımayı kullanarak kolayca gelebilirsiniz. Fakat derseniz ki özel araçlarımız ile geleceğiz o da son derece rahat bir şekilde otelimize gelmenin bir diğer yoludur.

Eğer bekârlığa veda partinizi bir burada yapmak isterseniz formu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Altınoluk 10870 Edremit, Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aeneas Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.