Ostima Kına Evi

E-posta Gönder

Ostima Kına Evi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Ostima Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Ostima Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ostima Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Ostima Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Ostima Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ostima Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ostima Kına Evi Hakkında

Düğününüz öncesinde değerli konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz kına gecenizi hayata geçirmek için sizi Ostima Kına Evi’ne davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Ostima Kına Evi olarak sadece kına geceleri için hizmet veriyoruz. Bu da size düğün salonlarında asıl işi düğün organize etmek olan bir ekiple çalışmak yerine kına geceleri düzenleme konusunda uzmanlaşmış bir grupla çalışma fırsatı sunuyor. Mekânımızda bugüne kadar sayısız konseptte kına gecesi düzenledik. Tüm bu davetler öncesinde mutlu çiftler ile görüşme sağlayarak isteklerini ve hayallerini en ince detayına kadar öğreniyoruz. Sonrasında kına tarihiniz gelip çattığında salonumuza adım attığınızda ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı görebiliyorsunuz.

Salonumuzda 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bildiğiniz gibi kına geceleri kültürümüzde büyük bir yere sahip. Kendine özgü pek çok farklı ritüeli olan bu geceler aynı zamanda çok farklı temalar ile birlikte de hayata geçirilebiliyor. Bu konuda uzman ekibimiz kına gecenizi hangi konseptte düzenlemek istediğinizi öğrendikten sonra tamamen hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyor. Size de gözlerinizi kapattığınızda düşlediğiniz ortama gözlerini açıp adım atmak kalıyor! Son derece şık dizayn edilen salonumuzda kına gecesi ritüel ve aksesuarlarından kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına mumu, kına süslemeleri, kına minderler, bindallı, kaftan ve nedime kıyafetleri gibi pek çok fırsata ulaşabilirsiniz. Sihirli dokunuşlarımız ile birlikte bu geceyi sizin için unutulmaz bir anıya çeviriyoruz!

Aradan yıllar geçse de unutulmayacak bir kına gecesi hayata geçirmek için Ostima Kına Evi’ni tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşmak ve fiyat tekliflerimizi almak!

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka Mah. Süleyman Demirel Bulv. No:220 Kepez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ostima Kına Evi Yol Haritası

Ostima Kına Evi Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

S&A

Selvi & Anıl

Düğün Tarihi: 13.04.2019


Kınaya gelen misafirlerimize çok teşekkürler. Ama öncelikli olarak Ostima ailesine o gece için harcadıkları emek için çok çok çok teşekkürler. Çok güzel bir kına organizasyonuydu. Kına organizasyonu ekibine ve nedime kızlara beni bu önemli gecemde yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ederim.

S&E

Sümeyra & Emrah

Düğün Tarihi: 23.02.2019


Mekandan çok memnun ayrıldık. 2 gün boyunca bizimle ilgilenen ve desteklerinizi bizden esirgemeyen Ostima ailesine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.