Erva Düğün Salonu

E-posta Gönder

Erva Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  10.000 TL'den Az

Erva Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Erva Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Erva Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Erva Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Erva Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Erva Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Erva Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Erva Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Erva Düğün Salonu Hakkında

Tecrübenin eğlenceyle birleştiği Ankara Keçiören kına gecesi mekanları arasında profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Üstün hizmet kalitesi ile organizasyonlarınızı renklendirmek için hazırız.

Düğünün uzun ve zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Ortalama 9 aylık olmakla birlikte detaylı bir program gerektiriyor. Bunun bir parçası olan kına gecesi düğünden önce yapılan eğlenceli bir davet. Kına tahtından tepsisine müziğinden kına ekibine oldukça fazla ayrıntıya sahip. Ekibimizdeki her bir kişi bu bahsettiğimiz detayları önceden düşünüyor. Bu yüzden programı planlamak için görüştüğümüz gün birçoğunun zaten önceden yapıldığını fark ediyorsunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde zorluk yaşamıyoruz. Fazladan söylemek istedikleriniz varsa da kına programını ona göre şekillendiriyoruz.

Salonumuzun dekorasyonunda ekru rengi ağırlıklı. Fiyonklu giydirmelere sahip sandalyeler yuvarlak masaların etrafında dizili. Masaların üzerinde ise mor renkte runnerlar ile renk kattık. Geniş bir piste sahip olmakla birlikte, sahnenin arka planını ışıklandırdık. İyi bir havalandırma sistemimiz olması sebebiyle pistimiz de rahatça dans ediyorsunuz. Kına geceniz boyunca tek düşündüğünüz keyifli vakit geçirmek oluyor.

Yemekli bir kına gecesi düşünüyorsanız da şeflerimiz harika tatlar hazırlıyor. Hem lezzet hem de görsellik açısından doyuma ulaşıyorsunuz. Ya da ikramlı bir davet fikriniz varsa da kınaya özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Her iki seçeneğimizde de mutlu olacağınıza eminiz.

En güzelini en iyisini sunmak için yıllardır çalışıyoruz. Bu tarz özel günlerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden daha iyisi için sürekli ileriyi hedefleyen bir yapıya sahibiz.

Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğunun ilk adımlarında yer aldık. Tercih edilen salon olmamızdaki en büyük sebep de misafirlerimizin ilgisi. Yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçerseniz, tercih edilirliğin avantajına sahip oluyorsunuz. Bu yüzden vakit kaybetmeden iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Basınevleri Mahallesi, Basın Caddesi, Öykü Sok. 2/A 06010 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Erva Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.