Ekolojik Bahçe

3

E-posta Gönder

0312 963 3855

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gölbaşı, Ankara

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Talebe göre mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 300-400
 • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

2013 yılından beri hizmet verdiğimiz Ekolojik Bahçe İncek’te pek çok özel davete ev sahipliği yapıyoruz. Nostaljik bir ortamda, ev sıcaklığı sunduğumuz temamızla değerli misafirlerimizin ilgisini çekiyoruz. Kaliteli hizmetimizle isteğinize bağlı olarak kına bekarlığa veda merasimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Birçok çiftin hayalini süsleyen açık hava alanımızda 300 ila 400 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Burada hem doğanın huzurlu seslerini duyuyor hem de eğlenceli anlar yaşıyorsunuz. Bahçemizi çeşitli konseptlerde süsleyebiliyoruz. Farklı sandalye seçeneklerimiz olduğu gibi aynı zamanda belirlediğimiz bir renk üzerinden de tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kına tahtının arkasına çeşitli süslemeler yaparak fotoğraflarınız için hoş bir arka plan yaratıyoruz. Hatta dilerseniz misafirleriniz için çeşitli dekorasyonlarda fotoğraf köşesi de ayarlayabiliyoruz. Bazen samanlarla pastel tonlarda çiçekleri birleştirirken bazen morun asaletini renkli tüllerle bir araya getiriyoruz. Örneğin hayalinizdeki rustik bir kınaysa, zeytin ağaçlarından yapılmış süslemelere bolca yer veriyor, ağaçlardan sarkıttığımız aydınlatmaların arasına hasırdan örülmüş dekoratif parçalar yerleştiriyoruz. Sizce de muhteşem değil mi?

Peki ya kına ekibimizle birlikte eğlenceli bir dans gösterisi eşliğinde davet alanına girmeye ne dersiniz? Bindallınıza uygun elbiseleriyle dikkat çeken nedime kızlarımızla ortaya harika görüntüler çıkacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Renkli bel kuşağı ve çeşitli danslarla hem kendinize hem de davetlilerinize keyifli dakikalar yaşatacaksınız. Hatta dilerseniz eşinizi de bu şova dahil edebilirsiniz.

Eğer aklınızda yemekli bir kına daveti varsa lezzetli ve değişik tatlardan oluşan birbirinden organik ürünlere menünüz içerisinde yer veriyoruz. Özel menülerle karşınıza çıktığımız gibi hijyen standartlarında hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Servis ekibimizin misafirlerinizle tek tek ilgilendiğini de söylemeliyiz.

İncek kına mekanları arasında yer aldığımız mekanımızda, şehrin stresinden uzakta, lezzetli yemeklerle eğlenceli bir kına organizasyonu düzenlemeye hazırsanız bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Bunun için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Aliye Özkan

 • Telefon: 0312 963 3855

 • Adres: İncek Bulv. Görgüü Sk. No:8 / A

Ekolojik Bahçe Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&M

Aynur & Mustafa

Düğün Tarihi: 10.07.2020

Geçen sene düğünümüz ekolojik bahçede oldu herşey rüya gibiydi şiddetle tavsiye ediyoruz Aynur Mustafa çifti ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!