Beykoz Restaurant

E-posta Gönder

Beykoz Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Beykoz Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Beykoz Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Beykoz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Beykoz Restaurant Hakkında

Doğanın içinde eşsiz göl manzarası eşliğinde özel bir atmosferde 20 yıldan fazla süredir Beykoz Restaurant Gölbaşı’nda faaliyet gösteriyor. 1990’lı yılların başından bu yana biriktirdiğimiz tecrübeler ve dostluklar ile Ankara’da bir marka haline geliyor ve en özel anlarınızı tasarlıyoruz.

Her zaman işimizi aşk ile yapıyor ve davetlerinizde sizin de aşkınıza şahitlik ediyoruz. Ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile birlikte çalışıyoruz. Detaylı bir planlama ve organizasyon yönetimi ile eşsiz gecelere imzamızı atıyoruz.

Yeşilin huzuru ile gecelerinizi tasarlamaya davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak başlıyoruz. Şık aksesuarlar ve renklendirmeler yapılan masalarınızı adeta ziyafet masalarına dönüştürüyoruz. Konuklarınız için özenli çalışmalar yapıyor ve konseptinize uygun renk ve aksesuarlar tercih ediyoruz.

Kına merasimleri düzenlemek isteyen gelin hanımlar için çözüm ortaklarımızdan destek alıyor ve profesyonel bir konsept çalışması için organizasyon firmasını davet ediyor. Birlikte yapacağımız görüşme ve planlamalar ile kına resitaliniz için özel bir alan tasarlıyoruz.

Kına organizasyonu yerine bekarlığa veda partisi organize etmek isteyen davet sahiplerimiz için eşsiz tatlar ve müzik eşliğinde parti havasında bir gece düzenleme şansımız da bulunuyor.

Davet ve resepsiyonlarınızı ise Beykoz Restaurant mutfağında hazırlanan eşsiz tatlar ile taçlandırıyoruz. Davet sahiplerimizin veya çiftimizin tercihi ile damak tadınıza uygun menüler oluşturuyoruz. Lezzet garantisi verdiğimiz eşsiz tatları hazırlıyoruz. Konuklarınızın beğenisine sunarken ise şık sunumlar ile servis ediyoruz. Kimi zaman kutlama pastası kimi zamanda tatlı tercihleriniz ile gecenizi tatlandırmayı da unutmuyoruz…

Bütün bu davetleriniz ve organizasyonlarınız için yaz aylarında açık alanımızda ve iskelemizde kesintisiz eğlence ve ziyafetler düzenliyoruz. Kış aylarında ise restoranımızın iç kısmında daha az sayıda davetli ile organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Siz de kına ve bekarlığa veda partisi organizasyonu Ankara’da Beykoz Restaurant ise sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Haymana Yolu No: 105 Gölbaş/ı Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beykoz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.