Ataköşk Group Hotels

E-posta Gönder

Ataköşk Group Hotels Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  100-200

Ataköşk Group Hotels Sıkça Sorulan Sorular

 • Ataköşk Group Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ataköşk Group Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Ataköşk Group Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Ataköşk Group Hotels kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ataköşk Group Hotels kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Ataköşk Group Hotels kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Ataköşk Group Hotels kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Ataköşk Group Hotels Hakkında

2015 yılında faaliyete açtığımız otelimizi 5 yıldızlı bir kalite ve hizmet olanakları ile inşa ettik. Merkezi bir konumda yer alan otelimiz Ataköşk Group Hotels Ankara Çankaya’nın Çukurambar mevkiinde bulunuyor. Hem iş hem de kişisel konaklama sebepleri için tercih ediliyor, işinin ehli bir ekiple çalışıyoruz. Aynı zamanda özel günlere ev sahipliği yapıyor, düğün ve kına geceleri düzenliyoruz.

Davet Alanları

Yılın her dönemi kına geceleri organize edebildiğimiz açık ve kapalı davet alanı seçeneklerimiz mevcut. En büyük davet alanımız olan terasımızda yaz ve ilkbahar döneminde davet düzenleyebiliyoruz. Burada muhteşem bir Ankara şehir manzarası ile 1.200 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Teras haricinde kolonsuz ve gün ışığı alan, farklı boyut ve kapasitelere sahip salonlarımız mevcut.

En büyükleri olan Emirgan Salonu, 1.012 metrekarelik bir genişliğe sahip. Burada 1.000 kişiye kadar konuğumuzu ağırlayabiliyoruz. İkinci kapalı davet alanımız Beykoz Salonu 363 metrekarelik bir genişlik ile 500 kişiye kadar konuk alabiliyor. En küçük davet salonumuz ise butik çapta kutlama ve törenlerin yapılabildiği Nişantaşı Salonu. Burası davet düzeninde 170 konuk kapasitesine sahip.

Dekorasyon

Otelimizin hemen her çiftin beğenisini kazanan ve farklı zevklere hitap edebilen bir dekorasyonu var. Katılacak davetli sayısına ve seçilen salona göre oturma düzenini oluşturuyor, yuvarlak ve uzun masalar ile plexi veya beyaz napolyon sandalyeler kullanıyoruz. Kına ruhuna uyması açısından bolca renk seçeneği sunuyor, pembe masa örtüleri, altın sarısı supla ve şamdanlar yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Organizasyon sorumlumuzla kınayı planlıyor, işimizi şansa bırakmıyoruz.

● Hazırlık için geline oda tahsis ediyoruz.
● Geline son moda bindallı veya kaftan veriyoruz.
● Otelimizin Türk hamamında dileyen çiftler için gelin hamamı organizasyonu düzenliyoruz.
● 4+1 müzisyenden oluşan canlı müzik orkestrası veya DJ ile kına müzikleri çalıyoruz.
● Kına tahtı kurup kına süslemesi yapıyoruz.
● Kostümlü kına ekibi ile dans ve davul şovları sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Deneyimli şeflerin görev yaptığı otelimizde her gün çok sayıda misafire servis verdiğimiz restoranlarımız bulunuyor. Gruplara yiyecek içecek servisi yapmak konusunda tecrübeli ekibimizle yemekli veya kokteyl ikramlar sunuyoruz. 3’er tane kırmızı ve beyaz etli yemekli menümüz mevcut. Sırası ile konuklara; ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek, meyve ve pasta ikram ediyoruz.

5 yılı aşkın süredir düğün, kına gecesi ve nişan merasimi gibi özel günlerde gelin ve damatların yanlarında oluyor; hayal ettikleri organizasyonları yaşatıyoruz. Eğer siz de dillere destan ve bol eğlenceli bir kına gecesine sahip olmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Ataköşk Group Hotel iletişim bilgileri sayfa üzerinde mevcut, fiyat teklifi alabilirsiniz!

Ataköşk Group Hotel düğün fiyatlarımızın ise bütçenizi zorlamayacağından emin olabilirsiniz. Kişi başı oldukça uygun fiyat politikamızla her şey hayallerinize yakışır şekilde olacak! Daha fazla bilgi almak ve çok özel olanaklarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Form dışında sayfadaki telefon numarası üzerinden veya mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kızılırmak Mahallesi, Mevlana Blv. No:148, 06520 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.