Ankara Altınel Hotel

0312 963 32 72

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi

980 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Yemekli, Kişi
980 TL Fiyat Al
Son gün 28/02/2023

Ankara Altınel Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  350 - 500 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  50.000-75.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  50.000-75.000 TL

Ankara Altınel Hotel Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Ankara Altınel Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Ankara Altınel Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Ankara Altınel Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ankara Altınel Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ankara Altınel Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


 • Ankara Altınel Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ankara Altınel Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Ankara Altınel Hotel Hakkında

25 yılı aşan bir hizmet süresi ve tecrübesine sahip Altınel Otel Çankaya gibi Ankara’nın en merkezi ilçelerinden birinde misafirlerini ağırlıyor. Tandoğan’da bulunan otelimiz şehrin her yerinden çok kolaylıkla ulaşılabildiği için bir hayli tercih ediliyor. Otelimizde konaklama ve turizm hizmetlerinden başka alanlarda da faaliyet gösteriyoruz. Bunlardan bir tanesi de organizasyonlara ev sahipliği yapmak. Düğünler başta olmak üzere; söz merasimi, nişan töreni ve kına gecesi gibi insanların hayatlarında attıkları en önemli adımların göstergeleri olan günlerde hizmet veriyoruz.

Şimdi sizin merak ettiğiniz ve bu yazıyı okuma sebebiniz olan konuya geçelim. Altınel Otel olarak kına gecelerini düzenlemekten ekipçe mutluluk duyuyoruz. Çünkü diğer tür organizasyonlara nazaran kına geceleri her zaman çok daha farklı ve eğlencesi bol etkinlikler oluyor. Tüm o ritüelleri ve seremonileri ile başlı başına büyük bir olay. Özellikle de gelinlerimiz için bu tören bir tık daha önemli olduğu için -damatlarımız kusura bakmasın ancak- her şeyi tamamen onların isteklerine göre şekillendiriyoruz.

Kına tahtı, kına tepsileri, süsleri, kına ekibi gibi kınaya dair detayları otelimiz aracılığı ile halledebiliyor, gerekli konularda iş ortaklarımızdan profesyonel destek sağlayabiliyoruz. Ancak çiftimiz dilerse kendi istedikleri bir organizasyon şirketi ile de anlaşarak bu tarz organizeleri yaptırabilirler. Bu tarz konularda sınırlandırma ve zorunluluklarımız yoktur. Tek istediğimiz her şeyin kusursuz ve eksiksiz olup çiftimizi memnun etmesi.

Otelimizde 700 kişiye varan bir kapasite ile büyük, küçük veya ortalama çapta davetler düzenleyebilirsiniz. Açık havada, balo salonunda, havuz başında, terasta ve hatta bahçede olmak üzere pek çok farklı lokasyon seçeneğimiz mevcut. Kokteyl veya yemekli fark etmeksizin kına gecenizi istediğiniz alanda yapabiliriz.

Ankara Altınel Otel iletişime geçmenizi sabırsızlıkla bekliyor. Hemen şimdi sağdaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Telefon: 0312 963 32 72
 • Adres:

  Gazi Mustafa Kemal Blv. No:151 Tandoğan / Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ankara Altınel Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.