• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Adana Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Adana Sofrası Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Adana Sofrası Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Adana Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

Adana Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Adana Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Adana Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Adana Sofrası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Adana Sofrası kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Adana Sofrası Hakkında

İstanbul’da 1997 yılında başladığımız maceramıza Ankara’da Adana Sofrası Yaşamkent adresinde devam ediyoruz!

Her özel organizasyonunuz için konuklarınızı ağırlıyor ve her anınızı özel kılmak için profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Doğum günü, kutlama ve sürprizlerden tutunda nikah sonrası yemek ve bekarlığa veda organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Üstelik gecenizi adeta bir ziyafete dönüştürüyoruz. Balıkesir yöresinden temin ettiğimiz taze ve özel etler ile Türk mutfağı ve özellikle de Adana sofrasını sizlere getiriyoruz. Standart menü tercihleri sunduğumuz davet sahiplerimiz soğuk ve sıcak mezeleri tercih ediyor ve konuklarınıza sunduğumuz alternatif ana yemek tercihleri ile eşsiz sunumlarınızı servis ediyoruz. Arzu ederseniz 5 çeşit meze, salata ve karışık kebap çeşitleri ile de oluşturulan menülerimiz bulunuyor.

Davetleriniz için salonumuzda yemekli düzende 200 kişiye kadar davetlinizi ağırlıyoruz. Farklı masa düzenleri ile de konuklarınız ve sizin için zarif davet alanları oluşturuyoruz. Size ayrılmış bir odada organizasyonlarınızı tasarlayabiliyor ya da restoranımızın büyük alanında yuvarlak masaları ve uzun aile sofralarını tercih edebiliyoruz.

Davetli sayınıza göre de değişen masa düzeni ve süslemeler ile özel bir alan oluşturuyoruz. Süslemelerimiz için ise beyaz masa örtüleri ile masalarınızı tasarlamaya başlıyoruz. Arzu eden çiftlerimiz için runnerlar ve renkli sandalyelerimiz ile renkli bir alan oluşturabiliyoruz. Balonlar ve aksesuarlar ile tamamlanan süslemelerimiz şirin ve sıcak bir atmosfer yaratıyor salonumuzda.

Bekarlığa veda organizasyonlarınız için ise daha çok eğlence konusunda çalışmalarımız oluyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve oryantal gösterileri de olabiliyor. Fasıl eşliğinde şarkılar söylenecek ve sohbetler edilecek gecenizde kimse geceyi oturarak tamamlamıyor…

Siz de Ankara bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız Adana Sofrası ilk aklınıza gelen restoranlar arasında olacak! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonu ile bizimle iletişime geçmek…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Alacaatlı Mahallesi, 3158. Cadde, No:38 B:3-4, Çankaya/ Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Adana Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.