Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kınalı Eller Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmayı planlayan gelin adaylarımız için bu özel günde hem Hint havası estirecek hem de farklı bir konsept yaratacak bir fikrimiz var; Hint kınası…

Profesyonel ekibimiz, kına gecenizde sizin ve arkadaşlarınızın memnuniyetinizi kazanmak için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Birçok renk seçeneğimizin bulunduğu kınalarımızdan istenilen tarzda dekorlar, görsel anlamda sizi büyüleyecek objeler çiziyoruz.

Kınalı Eller Yalova olarak, kına gecenizden önce sizlerle görüşüp kına tarihiniz için randevu oluşturuyoruz. Daha sonra Hint kınası yapacağımız davetlilerinizin sayısını öğreniyoruz. Gerekli ekipmanları hazırlamamız için bu ayrıntı bizim için çok önemli. En sevdiğimiz desenleri, en beğenilen renklerden yaptığımız dövme örneklerini sizlere göstererek nasıl bir tasarım seçmeniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Özellikle gelin adaylarımız için gösterişli dövmeler yapmayı tercih ediyoruz.

Hint kınasını sadece ellerinize uygulayabildiğimiz gibi isterseniz kollarına kadar uzanan modeller de yapabiliriz. Özellikle çiçek motifli dövme modellerimiz çok beğeniliyor ve kına gecenizde şık ve zarif bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Hint kınası yaptırmak isteyen gelin adaylarımızın kına gecesi konseptini de bu doğrultuda oluşturması müthiş bir uyum sağlayacaktır. Mesela kınanızı yapacağınız mekânda Hint konseptli bir dekor oluşturabilir, kına tahtı ve aksesuarlarını da seçerken bu konseptinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sadece kına geceleri için hizmet vermiyoruz! Düğün tarihinizde ellerinizin harika görünmesi için Hint kınası yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Sünnet düğünü, mezuniyet töreni, davet, açılış gibi her türlü organizasyonlarınızda fark yaratmak istiyorsanız, ellerinize sihirli dokunuşlar yapmaktan mutluluk duyacağız.

Daha fazla Hint kınası modellerine ulaşmak, hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve bütçenizi zorlamayacak fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yalova

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.