Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Feyza Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Feyza Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Feyza Organizasyon Hakkında

Birbirinden özel konseptlerle meşhur olan kına gecesi aksesuarlarınızı temin ederken Feyza Organizasyon Yalova’daki tercihiniz oluyor. Neden mi?

Yalova’da merkezi bir konumda yer alan Feyza Organizasyon mağazasında rengârenk kına gecesi aksesuarları ve çeşit çeşit hediyelik ürünler bulabileceksiniz. Kuru kınadan kına aksesuarlarınıza, kına takımlarından taht ve arka fon süslemelerine davetleriniz için istediğiniz her hizmeti bir arada sunuyoruz. Farklı mağazalardan veya çözüm ortaklarından alarak karışık bir alışveriş listesi yaratmanıza gerek kalmıyor! Bu sayede davetleriniz için en küçük bir detayı bile unutmadan temin edebiliyor, mali planlamanızı da daha kolay yapabiliyorsunuz. Avantajlı fiyatlarımız ve kına paketlerimizle her bütçeye uygun hizmet sunuyoruz. Kaliteden ödün vermiyor, zevk sahibi bir ekiple çalışarak kına organizasyonlarınızda da kına köşesi tasarımlarında da yanınızdayız!

Feyza Organizasyon kına köşesi aksesuarları için başta taht ve cibinliği olmak üzere şık takımlar sunuyor. Beyaz, kırmızı, mor, pembe ve mavi en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kına takımında; nedime minderleri, cibinlik ya da arka fon perdesi, dekoratif balon şeritleri, led ışıklandırma, kına sehpası ve tepsisi de bulunuyor… Ayrıca arzu ederseniz kına masanızı da dekore edebiliyoruz. Masada, nedimelere ve dostlarınıza kına merasimi için dağıtılacak aksesuarlar, süs ve hediyeler de oluyor.

Bekarlığa veda partisi mi tasarlıyoruz? Öyleyse nedimeler ve gelin hanıma özel aksesuarlar oluşturabiliriz. Taç, bileklik, kaftan ve bindallı da dâhil pek çok aksesuar sunuyoruz. Bizce en çok tercih edilenler; masa ve el kartları, fotoğraf çekilme çerçevesi, eğlenceli kına ve bekarlığa veda süsleri ve bileklikler… Günün sonunda karar tamamen size ait!

Gecenizi özel kılmak için Feyza Organizasyon her şeyiyle hayal ettiğiniz gibi olmasını hedefliyor, Yalova kına malzemelerinin tümünü temin edebileceğiniz şekilde hazırlanıyor. Siz de aradığınız her şeyi burada bulacasınız. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmındaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İstanbul Cad. Kıbrıs Sok. Doğansoy Pasajı No: 33 Merkez/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Feyza Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.