Duru Kaftan

E-posta Gönder

Duru Kaftan Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Duru Kaftan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Duru Kaftan Hakkında

En önemli geleneklerimizden biri olan kına geceleri için gelin adayları birçok farklı kıyafet tercih ediyorlar. Farklı tasarımlara sahip kaftan seçenekleriyle kafası karışan gelin adayları profesyonel bir firmayla çalışmaya ihtiyaç duyuyor. Burada devreye Duru Kaftan olarak biz giriyor, doğru yönlendirmelerle ideal görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Sektörde edindiğimiz bilgileri gelin adaylarına aktarıyoruz. Böylece kına gecelerinde alımlı bir havaya bürünüyorlar.

Peki, gelin adaylarının kaftan ve bindallı modelleri arasında tercih yapmak için nelere dikkat edilmeli?

Vücut tipine uygun model seçimi yapıldığı gibi ten rengine uygun renk tercihi yapılmalı. Üstelik işlemelerin zemin rengiyle uyumlu olması da kumaşı şık gösterecek, kaliteli bir duruşa sahip olacaksınız. Biz kumaş tercihi yaparken kaliteli olmasına dikkat ediyor, yıllardır çalıştığımız çözüm ortaklarından temin ediyoruz.

Kına gecesi konseptiniz büyük bir önem taşıyor. Eğer Osmanlı temasını tercih edecekseniz geleneksel kına gecesi rengi olan kırmızı rengi öneriyoruz. Altın işlemeleriyle farklı bir havaya bürünen kaftanlarımızda şık ve göz alıcı görünebiliyorsunuz. Roman konseptinde bir kına töreni düşünüyorsanız da yeşil rengi tercih etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Tabii ki nihai kararı size bırakıyor, zevkinize uygun bir şekilde seçeneklerimizden birini seçebiliyorsunuz.

Her gün kapılarımızı 12.00’de açıyor, kaftan ve bindallı seçeneklerimizi incelemek isteyen gelin adaylarını ağırlıyoruz. 22.00’e kadar da hizmetimize devam ediyoruz. Böylece çalışan gelin adayları için büyük bir avantaj sunuyoruz. Mesai bitiminde hem seçeneklerimizi inceleyebiliyor hem de provaları bu saat aracılığında yapabiliyoruz.

Kına gecelerinde kıyafetinizi bizden seçebildiğiniz gibi organizasyon konusunda da destek alabilirsiniz. Bu özel gecede danışmanlık, dekorasyon ve catering görevlerini de biz üstleniyoruz.
Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Yalova kaftan organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. Merkez-Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Duru Kaftan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.