Mavi Nakış

E-posta Gönder

Mavi Nakış
  • Melikgazi, Kayseri.

Mavi Nakış Hakkında

Kayseri kına gecesi aksesuarları nerede satılır diyorsanız, doğru yerdesiniz! Mavi Nakış, kına ve bekarlığa veda aksesuarlarına ek olarak davetlerinize özel hediyelikler de üreten firmamız Melikgazi lokasyonunda yer alıyor. Kına gecesi hediyelikleri için atölyemizi tercih ederek trendleri takip edebilirsiniz. Farklı seçeneklerden oluşan zengin portföyümüz sayesinde tarzınıza ve konseptinize en uygun hediyeliği seçebilirsiniz.

Deneyim
Mavi Nakış atölyesi uzun yıllardır kına ve bekarlığa veda aksesuarlarına ek olarak hediyelikler konusunda da hizmet veren bir ekipten oluşuyor. Birbirinden farklı aksesuar seçeneklerine sahip olan firmamız kına gecelerine ve bekarlığa veda partilerine eğlenceli, renkli ve görkemli aksesuarlarla damganızı vurmanızı sağlıyor. Bizi tercih ederek dilediğiniz tasarımları hayata geçirebilir ve trendlere uygun hediyeliklere ulaşabilirsiniz.

Hizmetler
●Taçlarımız kişiye özel tasarımlardan oluşuyor. Hazırladığımız taçları zevkinize göre inci, dantel, tüy veya taşlarla süsleyebiliriz.
●Arkadaşlarınızın kullanması ve güzel fotoğraflara eşlik etmesi için hazırladığımız bekarlığa veda veya kına taçlarına bayılacaksınız!
●Kına hediyeliklerinde son dönemde popüler olan ayna, kına magneti, yelpaze ve ojeleri tercih edebilirsiniz.
●Saten bekarlığa veda kuşağını gelin adayımızın zevkine göre hazırlıyoruz.
●Gelin yelpazeleri ve süslemeli tefler de bir diğer gözde aksesuar seçeneklerinden…
●Bildiğiniz gibi kına keselerinin birçok tasarımı mevcut. Farklı paketleme seçenekleriyle şık kınalar konusunda bize danışabilirsiniz. ●Misafirlerinize dağıtmak için hazırlanan toz kınalar şık görünüme sahip keselerle tamamlanıyor. Tülden yapılan keseler, kadife kına keseleri, cam şişeler veya aplikeli modellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz.
●Flama ve yazılı kartlarla bekarlığa veda partinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Eğlenceli ve renkli bekarlığa veda gecesi gözlüklerimizi de tercih edebilirsiniz.
●Güllü el mumları, çubuk mumlar veya survivor adı verilen mumlar olmak üzere 3 seçenekte kına gecesi mumu bulunmakta.

Atölyemizde bulunan sınırsız malzeme seçenekleri ve yaratıcı ekibimiz sayesinde uzun zamandır içinde bulunduğumuz sektörde şık ürünler yaratmayı başardık. Sıra sizin özel davetlerinizi renklendirmekte! Bizimle iletişime geçerek dilediğiniz içeriğe uygun, kaliteli işçilikle hazırlanmış aksesuar ve hediyeliklere ulaşabilirsiniz. Mavi Nakış ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için yanda yer alan ücretsiz formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.